Wpis z mikrobloga

@Kuba_prezes: To może konkretniej :) Mam od kilku miesięcy 'Petzl tikka plus 2' i ją mogę spokojnie polecić.

Świeci sensownie na jakieś 3-4 metry, co przy moim tempie biegu jest wystarczające.
  • Odpowiedz
@Kuba_prezes: Ja biegam z czołówką, którą kupiłem w biedronce za 20zł. przyjemne jest to, że ma ona regulację skupienia wiązki światła. Przy maksymalnym skupieniu świeci na dobre dwadzieścia metrów, natomiast przy maksymalnym rozproszeniu miło oświetla drogę przy moim tempie biegu.
  • Odpowiedz
@Kuba_prezes: Ja Ci zbytnio chyba ...nie pomogę. Mam teraz czwartą czołówkę - Petzl NAO. Dopiero tym razem jestem (90%) zadowolony. Poprzednia Mactronic EPIC - była bardzo dobra do biegania znaną ścieżką (bardzo ładny, ciepły i szeroki flood na pierwszy plan), do szukania szlaku w pełnym tempie była już niewygodna. (ciężko jest przełączyć dyfuzor - mając założone rękawiczki). O innych w granicach 30-60 zł nawet się nie będę wypowiadał. Kupuj Petzla TIKKA RXP (Reactive) albo coś od Fenixa. Najlepiej to popatrz sobie u Dominika na www.light-test.info co Ci najlepiej pasuje... ale to się z reguły kończy tak, że.... już nigdy potem nie będziesz miał DOŚĆ ŚWIATŁA :) :) :)

-- epilog w temacie chińskich lampek:
  • Odpowiedz
@tryvial: czyli już jesteś dostatecznie mocno wkręcony... :-) tak to się właśnie zaczyna! LUMENY PRZYBYWAJCIE! Morrrrrr!!!

ps.

do biegania, lażenia po lesie ...to lepsze będzie 200L i miękki, szeroki flood -- niż 500L i ostre, wąskie koło :-)
  • Odpowiedz
@JokerLine: . Dokładnie takiego zastosowania potrzebuję - do biegania i do łażenia, plus, żeby na trybie medium (ok 50L) stykła na te 6-7 godzin, a w trybie biegu (dynamicznego) na te 2 godziny. Do tego zależy mi na ciepłym lub białym świetle - nie chcę takiego typowo LEDowego, zimnego. No, wkręciłem się trochę hehe :-) Nie czaję jeszcze zajarek z zasilaniem, ale już kumam, że musi być możliwość użycia ładowalnych
  • Odpowiedz
@hqvkamil: @JokerLine: Ostatecznie zamówiłem Fenix'a HL30,do niego eneloopy 1900 mAh i ładowarkę. Zamawiałem z aliexpress, w końcu to chińska marka :-) Cena w PL 180-190 zł, cena z Chin = niecałe 140 zł.(z przesyłką) Jak mi się spodoba bieganie po lesie z czołówką to sięgnę po Zebrę :-)
  • Odpowiedz