Wpis z mikrobloga

@wykopowa_ona: Od bycia nastolatkiem, od czasu gdy chodził do liceum mu się zaczęło to wszystko.
Najpierw depresje mu stwierdzili, kilka lat temu dwubiegunówkę.
Stracił wzrok w jednym oku.
Było źle.
W końcu nie wytrzymał. A cierpiał strasznie codziennie.

Ja osobiście wierzę, że widział taki filmik co jeden czy dwa dni przed jego samobójstwem był w necie, że jakiś koleś się rozpędził i skoczył z dachu.
Wierzę, że to była iskra dla
że jakiś koleś się rozpędził i skoczył z dachu.


@look997: ale ravgor wyskoczył z okna a nie z dachu. i on chyba nie wyskoczył tylko upuścił się głową w dół i upadł z 12. piętra na beton. w sumie bezbolesna i natychmiastowa śmierć. długów i tak by nie spłacił a życie z taką petlą u szyi i za minimalną to nie dla niego było.
@MILIARDER_007: Skąd info że z okna? Podaj.
Była wersja że z 12 piętra.

To raczej nie robi różnicy, chodzi o sam skok.
Nie rozumiem co znaczy "upuścił się głową w dół". Skąd ty to wiesz?
@look997: skoro z 12. piętra to raczej logiczne że z okna ;-) Jest na sadisticu film z tego zdarzenia. nagrał to monitoring osiedlowy. ale widać tylko upadek już przy samym dole. poleciał centralnie głową w dół i przywalił w beton. a zazwyczaj samobójcy spadają na klatkę piersiową czyli w pozycji poziomej. Temu sądzę, że po prostu schylił się przy parapecie głową w dół i puścił. taka jest moja teoria. Zrobił dobrze,
Aha, to tylko teoria twoja, ok.
Myślałem że budynek ma 12 pięter więc że z dachu 12 piętra, coś takiego.

Reporterzy byli po jego samobójstwie na miejscu i pokazywali jego okno z podwórka strony oczywiście.


@MILIARDER_007: To pokaż.
@MILIARDER_007: Aha, ok, budynek ma więcej niż 12 pięter a on miał na 12 mieszkanie. Ok.
To się wyjaśniło bo byłem trochę w błędzie.

W każdym razie, i tak myślę że iskrą mógł być ten film ze skokiem z dachu tego jakiegoś kolesia dwa dni wcześniej.
@look997: jakiś ekonomista pisał, że jego dług przekroczył barierę psychologiczną miliona złotych i że to też mogło być przyczyną. wyskok z okna to dość "łatwy" sposób i często wybierany. myślę, że powieszenie się czy podcięcie żył to już gorzej wykonać ;-) Ravgor na 100% przed śmiercią czytał i oglądał filmiki z samobójami, więc bardzo możliwe, że trafił na ten skok z dachu.
@look997: a ten koleś co się rozpędził i skoczył z dachu to Polak? bo widziałem latem taki. naćpany golas? najpierw rzucał cegłami z dachu w ludzi (nie wiem skąd cegły na dachu się wzięły) a jak przyjechała policja i straż to rozpędził się i skoczył. nie było wcale wysoko, bo to był jakiś budynek a nie blok ale i tak zginął na miejscu. a upadł płasko na klatkę piersiową no i