Wpis z mikrobloga

Hipokryta Stanowski jedzie z youtuberami, przedstawia ich jako najgorszą patologię, ale nie przeszkadzało mu to w listopadzie 2022 roku organizować MOVE Federation z dokładnie tymi samymi osobami, które teraz krytykuje: Boxdelem, Ferrarim i członkami Teamu X.

Fame MMA i MOVE tworzą te same osoby. Jedno wydarzenie jest przez Stanowskiego określane jako bójki, patologia, mordobicie, natomiast drugie wygodnie przedstawia jako "popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży". To problemem jest sam sport X albo sport Y, czy ludzie, którzy go tworzą?

Jeszcze na koniec sam odcina się od człowieka wargi. Czy Stano kiedykolwiek widział JAKIKOLWIEK program stworzony przez tego bezbeka? Chłop od lat powtarza te same żarty o sraniu, pierdzeniu, księżach, diable i ruchaniu, oburzyło go to dopiero teraz.

Szambo wybiło, a Stanowski w sprytny sposób próbuje robić to samo co osoby przestawione w filmie - odcina się od nich dopiero teraz, gdy smród i zepsucie przebiło wszelkie możliwe granice. Stanowski niby od zawsze krytykował Fame MMA, ale przez długi czas jego nazwisko było na ściance, plus sam tworzył live z gali, na której Najman walczył z Kasjuszem, generującym tym samym hype na wydarzenie. Dla mnie typ jest śliski i równie wygodny jak całe youtubowe towarzystwo.

#kanalsportowy #pandoragate
adi54 - Hipokryta Stanowski jedzie z youtuberami, przedstawia ich jako najgorszą pato...

źródło: IMG_20231006_124059

Pobierz
  • 21
Hipokryta Stanowski jedzie z youtuberami, przedstawia ich jako najgorszą patologię, ale nie przeszkadzało mu to w listopadzie 2022 roku organizować MOVE Federation z dokładnie tymi samymi osobami, które teraz krytykuje: Boxdelem, Ferrarim i członkami Teamu X.


@adi54: czyli jak o pandoragate wiadomo teraz, to stano powinien się cofnąć do 2022 i nie popełnić tego samego błędu, logiczne
@Syskiev: nie widzisz różnicy pomiędzy kimś kto przeklina, cheleje, jakieś dragi i ogólnie złe prowadzenie się, a tym co wypłynęło? Nie bronie Stanowskiego, bo pewnie żałuję że w to wchodził z powodów biznesowych, ale trzeba rozróżnić patologie od ciężkiego przestępstwa xd
  • 1
@Mr_Frodo:
Przeczytaj dokładnie to co napisałem dalej. Stanowski od samego początku, przez lata krytykował Fame MMA, równocześnie organizując wydarzenie i zarabiając na tym z dokładnie tymi samymi osobami, które krytykował.

Oczywiście, że obecna afera przebija wszystkie patologie, które miały miejsce do tej pory, aczkolwiek ja osobiście nie chciałbym W OGÓLE robić interesów i wydarzeń z osobami, które uważam za patologię - o to mam pretensje, a nie o to, że Stano
  • 0
@marcel_pijak: Ok, przyznaję, że nie widziałem tego nagrania przed publikacją wpisu i nie sądziłem, że 30-letni, w tamtej chwili chłop, może być w stanie zadać takie pytanie 12-latce. Chociaż z drugiej strony jakoś bardzo zdziwiony nie jestem, ponieważ cała kariera tego typa polega na mówieniu właśnie takich rzeczy.
@adi54: hipokryta numero uno w tym pięknym kraju.

"Regulamin jutuba nie może być na prawem w Polsce". To fajnie, że taki nie był jak się cyrk w 2020 rozpoczął. Nielegalne działania nierządu, rozporządzenia ponad ustawami i konstytucją, wtedy to git było, dobrze chłopaki robili. Ha tfu na choragiewę