Wpis z mikrobloga

Wyzwałem gimbusa na pojedynek. Czy odważy się napisać bŻYDki komentarza za 100 zł?

Gość twierdził, że to katolicy sa wyjątkowo chronieni, że za słowo krytyki idzie się od razy do więzienia, wyroki zapadają nawet bez zawieszenia i tysiące ludzi już siedzą za obrazę uczyć jako przykład podał ... jedną jedyną DODĘ.

Ja mu naapisałem, że to kłamstwo, za nawoływanie do nienawiści itp siedzą - owszem - tysiące ludzi, ale jestem pewien, że nie katolików oni obrażali, a Murzynów, żymian, czy muzułmanów. Zwróciłem uwagę na nieproporcjonalność - katolików jest kilkadziesiąt milionów, tych uprzywilejowanych nacji kilkanaście tysięcy. Mimo to wyroków za znieważenie katolików praktycznie nie ma.

On, że są takie wyroki no bo DODA!!! A że postawienie zarzutów to prawie jak skazanie a zarzuty to częściej stawiają. I się przyczepił, że nie tysiące są skazywanie za obraze żymian, muzułmanów a ledwie 2000. A 2 tys to nie tysiące!

No i postawiłem mu wyzwanie. Myśliscie, że się odważy? Chyba zwątpił, bo nawet boi sie użyć słowa na ż..

Wątek nazywał katolików podludźmi, pytał, czy mają równo pod sufitem - tylko dlatego, że jakaś siostra sobie z kims gadała.

Zaproponowałem mu, żeby tak samo nazwał ż... ymian, wstawił zdjęcie z czynnością oralną i zapytał, że oni mają równo pod sufitem.

Gościu juz miał to zrobić, gdy doczytał, że ktos został skazany za więzienie tylko pytając o podłość tego narodu, który był tyle razy zewsząd wypędzany. No i się tak obesrał, że boi się nawet słow ż.. użyc. Ja też się boje, ale dlatego, że wiem, że katolików można obrażać, ale starszych braci nawet krytykowac nie wolno.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #przestepczosc #lewactwo
Pobierz 7160 - Wyzwałem gimbusa na pojedynek. Czy odważy się napisać bŻYDki  komentarza za 10...
źródło: zym
  • 14
Prawda, że świadomość lepsza od nieświadomości?


@7160: nie wybieraj sobie losowych słówek które ci pasują, ten strumień świadomości, który tu przedstawiasz wcale nie jest dobrym zjawiskiem, tylko zjawiskiem godnym psychola, który cel swojego życia opiera na wysrywach na A4 na tematy o wyższości jednych piaskowych demonów nad drugimi, a gadanie z duchami świętymi i objawienia, traktuje jak coś co się mogło wydarzyć w umyśle zdrowego człowieka

radzę skorzystać z siłowni i
Pobierz niochland - >Prawda, że świadomość lepsza od nieświadomości?

@7160: nie wybieraj sob...
źródło: bukiet-kwiatow-na-urodziny
skorzystać z siłowni


@niochland: I to pisze gość, który se krzyż w dupę wsadza. A zrób tak z symbolami innych religii - chociażby ze straponem - symbolem elgiebetyzmu.