Wpis z mikrobloga

@Felixu: czy ja wiem teraz z tatuażami to chyba nie problem, może jakby miał na głowie jakieś dziary czy na twarzy wtedy pracodawca może jakoś krzywo patrzeć, z tyloma milionami na koncie to pewnie jakieś nieruchomości ma i jakieś inne inwestycje, kto wie czy już nie jest ustawiony do końca życia, zależy czy nie przehulał wszystkiego
  • Odpowiedz
Ciekawe co teraz zrobi Boxdel, skoro odcięto go od głównego źródła dochodu jakbym było Fame Mma, z takimi tatuażami itp to normalnej pracy na etacie nigdzie nie dostanie


@Felixu: Boxdel wyjdzie z tego bez szwanku o ile jest na niego tylko to co do tej pory wypłynęło. W najgorszym przypadku zejdzie na backstage youtuba lub jakiś innych mediów.
  • Odpowiedz
@Felixu: Chooopie jak on ma sporo baniek na koncie ,a teraz jak pewnie wyprzeda udziału w fame za np 3 bańki to i dwucyfrówka pewnie na koncie i ty myślisz ,że on na etat pójdzie xD w jakim wy świecie żyjecie. Za jakiś czas wróci do nagrywek.
  • Odpowiedz
@Felixu: pamiętam kilka lat temu jak opowiadał, że ma niby jakąś zajebista robotę, biuro marzeń tratatara, niezbyt wiele z tego zapamiętałem bo też nigdy go jakoś specjalnie nie oglądałem, ale nie sądzę żeby jakoś długo cierpiał na brak zajęcia.
  • Odpowiedz