Wpis z mikrobloga

#mecz nie rozumiem planu Runjaicia na ten mecz. Gdy gra jest otwarty i Muci by się przydał jak piłkarz, który nie jest drewnem to gra Pekhart od początku. Gdy wiadomo, że gra przejdzie do tysiąca wrzutek i przydałby się ktoś troszkę wyższy, to zdejmuje tą wielką kłodę i wstawia Muciego...

Robi odwrotnie niż powinien i to już kolejny mecz... Czy to ja czegoś nie rozumiem w piłce, czy to Legia gra odwrotnie niż się powinno?
  • 6
@tyrytyty: jak Pekhart jest na boisku to pół meczu się śmiejesz, że ci frajerzy z ległej na poważnie wzięli go spowrotem po tym jak Turcy po pół roku powiedzieli mu, żeby brał kasę i się wynosił bo jest dziadem bez żadnych umiejętności.

A rywale grają różnie, ale koniec końców plan Ległej jest taki sami.
@r4x4: dobra, #!$%@? na czarno. Nie chcesz gadać o piłce (i w sumie słusznie, bo się na niej nie znasz - lecz mógłbyś przynajmniej spróbować posłuchać kogoś, kto się zna, to też byś się trochę nauczył) tylko masz z jakiegoś powodu kompleks Legii. Pogódź się z tym, że to najlepszy klub w Polsce grający za Runjaicia całkiem solidną piłkę i wróć. Po wygranej z AV pewnie siedziałeś cicho a teraz się
@tyrytyty: nara, nie odczuję żadnych strat.

A śmieję z każdego w tej nędznej lidze, ale zwyczajnie na większość nie ma żadnego sensu spoglądać.

A i widać, że boli cię to jak ktoś powie prawdę, że Pekhart to drewno podłego gatunku, które zostało zweryfikowane w poważnej lidze i legła postanowiła się rzucić na bezwartościowy odpad.

Pogódź się z tym, że legła to klub, który jest zarządzany w sposób fatalny i marnuje na
@r4x4: oczywiście Wronki najmądrzejsze znowu, choć z polskich drużyn z pucharów odpadli w najbardziej żenującym stylu. Również na czarną zapraszam.
@thority: O! Kolejny który uważa, że jak ktoś się śmieje z ległej to pewnie z Poznania? Pomyliłeś się o kilkaset kilometrów. Klubik z mojego miasta jest tak żenujący, że na wykop nie się nie zainteresuje by wyśmiewać tych dziadów.

Kibice ległej to jednak to jednak mają ewidentny kompleks Lecha.

I tak, z porażki Lecha też się śmiałem, ale nie na wykopie to w historii tego nie znajdziesz.