Wpis z mikrobloga

Fascynowało mnie zjawisko hejtu z punktu widzenia psychologii, część pewnie cierpi na zaburzenia, część doznaje cierpienia bo jak ktoś śmie mówić coś innego niż moja bańka i jeszcze ta polska zapalczywość tam gdzie nie ma sensu plus zwykła strata czasu na śledzenie osoby z poglądami której się nie zgadzam.
Pomijam frajerów zajmujących się tym zawodowo.
#napierala
  • 9
@mysliciel-z-internetu:

TL;DR

Mógłbyś mi w wysokopunkgowych czasopismach naukowych wykazać istnienie czegoś takiego, jak "polska zapalczywość", i że różni się czymś od zapalczywość niemieckiej czy holenderskiej? ;]

No dobra. Nie szukaj, bo nie znajdziesz..Albo znajdziesz zupełnie inne badania, które potwierdzają to, że pod względem cech osobowości i temperamentu Polacy niczym szczególnym się nie różnią od innych europejskich nacji. O na przykład takie:

Kajonius, P., & Mac Giolla, E. (2017). Personality traits across
badanie uczniów PISA, które dobitnie potwierdza, że polska mlodzież razem z estońską i fińską znajduje się w ścisłej topce jeśli chodzi o IQ obok Japonii, Korei Pd, Singapuru i Tajwanu


@Zayatzz: No i co z tego jak to się nie przekłada później na działanie państwa? Podaj badania na kreatywność o to już byłoby ciekawsze.
społeczny polegający na marginalizowaniu jednostek bezwartościowych, bezużytecznych i nierokujących poprawy. I to właśnie robimy. Życzę Ci, Brachu, ekskomuniki I dołączenia do tego wspólnego dzieła ;]


@Zayatzz: Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki jest w tym narcystyczny jad zresztą narcyzm nie ma pojęcia, że jest narcyzmem na tym polega jego tragizm.