Wpis z mikrobloga

Do ludzi, którzy często robią remonty, ile czasu używacie wiertarki? Bo nie mam pomysłu ani usprawiedliwienia dla mojego sąsiada, który codziennie od rana do 20 wierci i tak od kilku dni, zawsze jak wracam z nocnej zmiany. Nie słychać żadnych innych narzędzi, młotka, piły czegokolwiek tylko tą wiertarę #!$%@?** (°° Serio rozumiem powiesić szafkę, zdjęcie, ale to nie zajmuje 5 dni po 12 godzin dziennie i się zastanawiam co on może robić, może macie jakieś pomysły . #sasiadtosmiec #remont #zyciewbloku #zalesie #gownowpis
  • 8
@KodakPlamisty: też mam takich sąsiadów, co regularnie wiercą, ale wiem, że pomieszczenie, w którym to robią na pewno nie jest łazienką, tylko salonem, to brzmi tak jakby co 2 tygodnie jakaś meblościankę przywiercali do ściany xD
ma gównianą wiertarkę którą wywiercenie czegokolwiek zajmuje wieki


@Zgrywajac_twardziela: ach wielka płyta
sam nie miałem aż tak do czynienia, ale kumpel robił generalny, wraz z instalacjami, to elektryk powiedział, że rozwalił wszystkie wiertła które mu do tej pory bezproblemowo słuzyły jakiś czas
i tak jak mówisz, sąsiad ma zwykłą wiertarę z udarem a nie młot i kay otwór to walka, ale pewnie ma czas @KodakPlamisty