Wpis z mikrobloga

Jak przestac wstydzic sie nagosci?


@Cancermoon: Zle zadane pytanie. Pytanie powinno brzmiec "dlaczego sie wstydzisz?"

Masz jakies deformaje, blizny. Wazysz 250kg? Dlaczego sie mas wstydzic?
nie wiem, moze wstydze sie wielkosci swojego przyrodzenia czy jest wystarczajaco odpowiednie, dziwnie tak jest mi pokazywac genitalia


@Cancermoon: NIe rob scen. Serio myslisz ze inni nie maja nic innego niz patrzenie na Ciebie i ocenianie CIe?

Typowy paradoks:

Jak zlodziej cos ukradnie to mysli ze wszyscy sie na niego patrza

Jak idziesz wplacic do wplatomatu wieksza ilosc gotowki to patrzysz podejrzliwie bo myslisz ze kazdy wie ze masz kase.

Tak
anonów czyli w sensie obcych mi ludzi tak?

@Cancermoon: Doladnie tak. Anonimowych ludzi ktorych ani Ty nie znasz ani oni Ciebie nie znaja. Wzajemnie macie sie wiadomo gdzie :) Wiec czym sie przejmowac?
@Cancermoon: Nie ma co wstydzić się nagości. Wacka masz, jakiego masz i nic z tym nie zrobisz. Jest mnóstwo facetów, którzy mają mniejsze lub większe. Z innej beczki jak idziesz do publicznej toalety to wstydzisz się z niej korzystać przy innych?
@spiderpl tak.. unikam pisuarów i na basenie też się czuje źle z tym że korzystam z ,,przebieralni,, bo raczej większość chłopaków robi to normalnie nie czając się a inni to nawet nago pod prysznicami