Wpis z mikrobloga

@Puszczanin: lol nie. Jak ja miałem 14 lat to myślałem sobie "o boże o k---a za rok będę mógł legalnie r----ć" i już sobie wyobrażałem jak bałamucę swoje rówieśniczki we wszystkie dziury. Potem zderzenie z rzeczywistością bo jedyne co dostałem od życia to scrollowanie i F5 xd
  • Odpowiedz
@Puszczanin: Pamiętam jak się miało po 14 lat to wszyscy mięli już pociąg do dziewczyn, zainteresowanie nimi, chęć zbliżenia seksualnego. pierwsze zauroczenia itd.
  • Odpowiedz
@Puszczanin: Nie ośmieszaj się chłopie. Szanse na to że ktoś z kim piszesz na wykopie jest z małej miejscowości są bardzo małe. bo akurat mowa o dużym mieście 350K mieszkańców co stawia je jako 9 największe miasto w Polsce, to jest raz.
dwa, czego nie potrafisz zaakceptować że to twoje doświadczenia mogą odbiegać od norm i normalnego okresu dojrzewania.

Próbujesz w jakieś nieudolne żarty na poziomie podbazy, co w sumie
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś w wieku 14 lat walczył patykiem z pokrzywami to podejrzewam u niego autyzm lub upośledzenie w stopniu co najmniej lekkim.


@Towarzysz_Moskvin: Ja mam 40+ dalej strugam łuki z kijów i robię czasem zupę z krabów, moja była ex z wieloma tytułami bardzo wykształcona, szefowa która miała pod sobą xx ludzi, całe działy i wydziały, powiedziała mi kiedyś że jestem dziecinny, dlatego jest moją ex xD.
  • Odpowiedz
twoje koleżanki bolcowaly się już z dwudziestoparolatkami.


@Puszczanin: za moich czasów to były takie koleżanki, których żaden rówieśnik by patykiem nie tknął. Ta naprawdę ładne się szanowały
  • Odpowiedz
lol nie. Jak ja miałem 14 lat to myślałem sobie "o boże o k---a za rok będę mógł legalnie r----ć"


@Pandillero: fun fact, mogłeś już w wieku 14

Wiesz, to co u was w Sosnowcu normalne, w reszcie Polski nie do konca.


@Puszczanin: w sensie pociąg seksualny to coś zarezerwowanego dla ludzi z zagłebia? xD
  • Odpowiedz
@Puszczanin patykami w tym wieku już nikt się raczej nie bawi,jednak faktem jest,że jedyne ładne loszki z klasy były już zarezerwowane przez sebków z technikum.Ciezko było rywalizować z dorosłymi typami co mieli juz swoje samochody podczas gdy samemu było się postrzeganym na ich tle jako niezaradny dzieciak
  • Odpowiedz