Wpis z mikrobloga

@ren-downhill: tak ostatnio pisał do mnie taki 20 latek dosłownie bożyszcz pół polak pół Włoch i nawet w opisie miał że szuka tylko starszych dziewczyn a jakiś obleśny zenek edofil będzie mówił że taka jest brzydka albo za stara lol
  • Odpowiedz
@Filippa: tak? To czemu ostatnio na tinderze wyświetliły mi się dziewczyny, które w okresie gimnazjum były z tej "elity" szkolnej, najładniejsze na całą szkole itp, a teraz z twarzy wyglądają jak umęczone życiem? Dodatkowo wiele z nich się w #!$%@? ulało, 0 seksapilu
  • Odpowiedz
@ren-downhill: nie czujesz dysonansu że sypiący się 30 letni stary dziad krytykuje laski po 25 roku życia a młody jurny boski 20 latek takie wręcz uwielbia ?
Gdybym ja nie czuła OBRZYDZENIA do młodszych facetów to bym mogła chodzić z modelem 190 pod rękę
  • Odpowiedz
@Felixu czyli twoja argumentacja jest taka, wyświetliły mi się konkretne zdjęcia po których wywnioskowałem ze sa z twarzy wymęczone (bo to na pewno nie makijaz i oświetlenie) więc hehe biologicznie hehe sie juz szybciej starzeją xD
Włącz myślenie
  • Odpowiedz
@Felixu: typowe piertolenie edofila są laski z baby face które z wieku 35 lat potrafią wyglądać młodziej niż nastolatka np Selena Gomez Miranda kerr która mając 40 lat wygląda na ledwo 20
Największą rolę odgrywają geny
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: To dobrze, że dementujesz te logiczne akrobacje - naprawdę "xD" dowodzi, że masz racje. Zresztą chyba oczywistym jest, że nie uważam, że 15 latki są już całkowicie świadome i dojrzałe, ale są na tyle świadome i dojrzałe, że wiedzą co się z nimi dzieje.
  • Odpowiedz
@Filippa:

Czyli podsumowując, kobieta ma brać pod uwagę zdanie w kwestii aborcji bo według twojego rozumowania trzeba brać pod uwagę zdanie dwojga,


Heloł! żyjemy w erze femininizmu i ci :faceciki" nie mają nic do gadania.

ale jeśli chodzi o ciążę to już jej własna wina bo wskoczyła na #!$%@?


Jak będziesz przechodzić na czerwonym świetle to w końcu samochód cię #!$%@?. Jak kobieta nie da to "facecik" nie zaleje a jakby
  • Odpowiedz
@Linnior88 te typy tego nie rozumieją i żeby usprawiedliwić swoje fantazje na małolatach mówią o płodności i naturze xDD
Człowiek nie wybiera partnera na podstawie kryterium płodność, to nawet nie ma sensu, bo to by oznaczało, że nie istnieją kobiety bezpłodne które mają dużą ilość zalotników, poza tym oni nie rozumieją nawet tego pojęcia bo w takiej naturze i płodności wprost chodzi o dzieci.
14-sto latki nigdy by nie zapewniały sukcesu reprodukcyjnego,
  • Odpowiedz
  • 19
Generalnie nikt normalny nie chciałby się wiązać z 15 latkami mając grubo powyżej 20 lat


@Filippa: Na szczęcie stare bydle nie będzie decydować o tym.
  • Odpowiedz
@JIDF: stare bydle to zaniedbany obleśny chłop który poza pustym łbem nie ma nic do zaoferowania , polki potrafią po 30 wyglądać fantastycznie dobra dieta kosmetyki makijaż fryzjer polak po 30 to już trupisko
  • Odpowiedz
@JIDF czyli tylko potwierdzasz jak bardzo jesteś nielogiczny.
15 latka jest puszczalska i sama się prosiła o ciążę mimo, że facet jako druga strona brał w zgodzie z nią udział w stosunku, ale jednocześnie aborcja to powinna być zgoda dwójki osób, jeżeli potencjalnie ta laska zaszłaby w ciążę.

a jakby zalał wbrew woli femoida to jest karalne "gwałt"


Masz z tym problem? xD
W dzisiejszym świecie wielkie koło patriarchatu dalej zbiera swoje
Filippa - @JIDF czyli tylko potwierdzasz jak bardzo jesteś nielogiczny.
15 latka jest...

źródło: temp_file5803647048105249235

Pobierz
  • Odpowiedz