Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - nie będzie mema, przedstawię wam za to zdjęcie które według zwolennika konfederacji nie istnieje. Serio, zwolennik konfederacji twierdzi że Panasiuk nie ma nic wspólnego z konfederacją. Jeśli wy uważacie że jednak Panasiuk ma coś wspólnego z konfederacją możecie próbować przekonywać @Jah00 bo on tak napisał. Syndrom wyparcia jak u Julki która płacze bo nie może być samicą tygrysa.

A poniżej mały wycinek z wywiadu z konfederatką.
https://wpolityce.pl/polityka/665290-szokujaca-wypowiedz-kandydatki-konfederacji-ws-wojny

Komu życzyłaby Pani zwycięstwa?

— zapytał dziennikarz.

Nie powiem

— odparła Torkowska.

Dlaczego? To jest dość prosta odpowiedź

— stwierdził prowadzący rozmowę.

Nie powiem, bo trwa kampania i jest to dość niepoprawnie politycznie. Nawet samej partii zdania są podzielone, więc… Chciałabym, aby pan uszanował, że narazie wolałabym się wstrzymać ze swoimi sympatiami

— odparła.

Ale w Konfederacji jest dyskusja na temat tego, kto powinien tę wojnę wygrać?

— dopytywał dziennikarz.

Oczywiście, że tak. Każdy ma jakieś swoje prywatne poglądy. (...).


No i rodzynek, a właściwie rodzyn. Już wiemy kto mógł pisać o drugim, trzecim, czwartym rzucie potężnych sił xD

Myśli pan, że Ukraina ma jakiekolwiek szanse z Rosją? Nie bądźmy naiwni. Rosja jeszcze nie wykorzystała na Ukrainie nawet 15 proc. swojej siły.


A wiecie co jest najlepsze? Że mirek którego wyżej wymieniłem pisał, że powiązania konfederacji z ruskimi to tylko kłamliwa propaganda.
Pobierz aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...
źródło: zzzzzzzz1
  • 11
przedstawię wam za to zdjęcie które według zwolennika konfederacji nie istnieje.


@aarahon: Ale dlaczego kłamiesz? Niczego takiego nie powiedziałem ani nie napisałem. Zdjęcie o niczym nie świadczy, ale dla @aarahon'a np. zdjęcie Sikorskiego z Ławrowem jest już z pewnością niezbitym dowodem na zdradę stanu. Choroba psychiczna. Smutne.
@aarahon: Na prawdę tak głupiego grasz? Bronisz KO przed wścieklizną Konfederatów, co nikogo już nie obchodzi ani nikogo z przekonanych nie przekona, bo Konfederata jak widzi Tuska to ma pianę na pysku jak pisowiec.
@Jah00: napisałem że według Ciebie nie istnieje, tak. Nie wiem czemu zmieniasz temat. Ja wiem że masz problem z logicznym myśleniem ale jest tak źle? No to już Ci tłumacze. Według ciebie Panasiuk nie ma nic wspólnego z konfederacją, ja Ci udowadniam tym zdjęciem że miał wspólne kontakty z osobami związanymi z tą partią, nawet z jej list startował do sejmu. Więc według ciebie to zdjęcie, udowadniające kontakty Panasiuka z konfederacją
@aarahon: Nie jest członkiem Konfederacji, więc nie ma nic wspólnego. Każdy może sobie pójść na spotkanie Konfederacji, poznać się i porozmawiać z jej politykami oraz zrobić zdjęcie. Nawet ty możesz to zrobić. Czy to oznaczałoby, że masz coś wspólnego z Konfederacją? No nie. Tak samo Panasiuk nie ma i nie interesuje mnie ta postać. Lepiej wejdź sobie na oficjalne kanały pana Mentzena, pana Bosaka i pana Brauna i posłuchaj co naprawdę
Czy to oznaczałoby, że masz coś wspólnego z Konfederacją?


@Jah00: tak, miałbym z nimi zdjęcie. xD

Członkowie i zwolennicy Konfederacji zawsze mówią prawdę


@Jah00: Czyli należy zlikwidować ZUS? xD Należy zakazać Bluetooth bo szkodzi na mózg? xD