Wpis z mikrobloga

Różowa chce chodzić że mną na siłownię, natomiast zastanawiam się jaki plan jej ułożyć, żeby spodobało się jej to i została na dłużej. Macie jakieś doświadczenia z adaptacją różowych na siłowni?

Nie wiem czy lepsze będzie na początku jakieś FBW i nauka podstawowych wzorców ruchowych. Czy podzielić to na górę i dół. #mirkokoksy #silownia
  • 4
@Yakooo: FBW może być ciężko na początek, jakiś split, PUSH/PULL albo góra dół. Jak nie ma doświadczenia to możesz zacząć od regresji podstawowych bojów, ale niekoniecznie, niektórzy szybko łapią technikę.
@Yakooo @lyssy split? Po jednym treningu jestem pewien że babka drugi raz nie pójdzie. Tylko fbw i nauka techniki. Żadne duze ciężary bo drugi raz nie przyjdzie :D testowane. Po jakimś czasie wytłumacz jej co to split, push itd.
@lyssy: doświadczenie ma jedynie z treningów motorycznych (grała w siatkówkę przez długi czas), nawet liznęła jakiś martwych ciągów.

Co prawda nie widziałem jak one wyglądają, ale zacząłem w nie wierzyć, jak ostatnio założyłem się, że nie zrobi kilkunastu pompek, a ona je zrobiła. Więc doświadczenie nie jest też żadne, ale no nie jest duże.