Wpis z mikrobloga

Jakoś nie chce mi się wierzyć że tylko Dubiel wiedział. Lexy była z Dubielem, Natsu była z Dubielem, były w teamie X. Błoński był w teamie X, Kostera była w teamie X (w sumie wiadomo czemu #stuu wziął gówniarę do tego projektu xd). Sukanek i Fagata musiała wiedzieć. Tak jak kamerzysta i kruszwil, bo nie dość że łączą się ze stuu to fagata była z tym pierwszym. Przez chwilę był tam też Michał Gała, więc Martirenti ma z nim połączenie (ponadto kumplował się ponoć dogłębnie z Fagatą). Masza przyjaciółka fagaty i reszty. Po aferze z Leksiem wydaje mi się że musiało dojść do rozmów w team x2 i musiało wyjść jaka była sytuacja, więc na 80% mogę przepuszczać że Żugaj, Mołczanow, CzaroNBA czy Kociołek coś musiały słyszeć.i taką siatkę można tworzyć w nieskończoność. Jedyne co ich łączy że są wszyscy bezwartościowymi sztucznymi tworami, zarabiającymi setki tysięcy za samo robienie sobie zdjęć. Czas skończyć z takimi pasożytami, trzeba szukać dowodów ze wiedzą (to są idioci więc sami na siebie będą sypać) i kończyć im kariery, aby z przyjemnością potem patrzeć jak pytają cię jaki sos do hot doga w żabce.

#famemma #pandora #wardega #polskiyoutube #youtube
  • 4