Wpis z mikrobloga

Wiemy że czytacie wykop i apeluje: nie bierzcie do żadnych filmów tej atencjuszki!! Najpierw idzie i płacze na wywiadach a teraz mówi że w 2k13 takie teksty to były żarciki. Ona sama nie wie co wygaduje. Tępy szlauf


@loty-luju: Najlepsze jest to, że jak jeszcze właściwie chwile temu ktoś pisał iż ta Ola jest totalnie niewiarygodna i łasa na atencję to całkiem spora ilość osób próbowała mieszać cię z błotem.
  • Odpowiedz
@loty-luju Wszyscy się prują o te 14 latki więc muszę zadać ci pytanie, jak miałem 14 lat ruchałem 30 łatkę. Co teraz? :) Powinna ponieść konsekwencje, czy jednak nie bardzo bo w tamtym momencie obydwoje tego chcieliśmy? Pytam z ciekawości, bo nie do końca rozumiem o co masz problem xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Notabene: Jak nie rozumiesz to nie wiem czy jest sens ci tłumaczyć tak szczerze XD Myśle ze kazdy kto nie jest wybrykiem genetycznym to rozumie że mając 20 lat i pisząc 13 latce że musisz sie z nia spotkac zeby zobaczyc czy uczucie jest prawdziwe albo że kiedyś może w Polsce bedzie era ze od 10 roku zycia bedzie mozna sie ruchac. Wykorzystywanie popularnosci w tych celach jest obrzydlistwem. Jesli dla
  • Odpowiedz
@loty-luju

Kiedy ta granica zanika? Jak ma 15 lat? 16? 21? Czy może to bardzo źle wygląda jak masz lat 70 a ona 30? Może to źle wygląda jak ona ma 30 lat, a ja 14? Wszystko co napisałeś dotyczy Stuu nie boxdela, ty #!$%@? kretynie
  • Odpowiedz
  • 0
@Notabene: Ale człowieku xdd nie napisałeś żebym wypowiedział się o boxdelu tylko napisałeś ogólnie o 14 latce i z czym mam problem, wiec wypowiedzialem sie jak o stuu tak i o boxdelu, ty jestes chory psychicznie? I o jakiej granicy mówimy. Od dawna przypieczętowane jest że korespondowanie 21 latka z 13 latką jest chore XD chłopie to jest nawet niemoralne zeby pisac o tym. To jest konwersowanie dziecka z chłopem. Normalny
  • Odpowiedz
@loty-luju: ona jest akurat krzywa, inni chcieli ja najpierw sprawdzić, zweryfikować wiadomości, a ona poszła do pierwszego gościa, który bez niczego ja postawił przed kamerą.
Widać, że jej nie chodzi o ukaranie zboczencoe tylko na zrobieniu sobie zasięgów.
Jak zobaczyłem, że u Boxdela na filmie właśnie wyszła ta laska prychłem śmiechem.
  • Odpowiedz
Wszyscy się prują o te 14 latki więc muszę zadać ci pytanie, jak miałem 14 lat ruchałem 30 łatkę. Co teraz? :)


@Notabene: Jeśli zrobiłeś jej dziecko, to musisz płacić alimenty. Dziwne standardy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Duszqable: Z czasem sobie uświadamiam że może to wstrętne ale ona specjalnie poszła na wywiad u wątora żeby laski do niej pisały i żeby je ukrócić. Może to zła teoria ale no nie wiem
  • Odpowiedz