Wpis z mikrobloga

Najbardziej w całej tej dramie pwordowie bawi mnie fakt że najbardziej rykoszetem oberwał boxdil
Mimo ,że akurat w tej sprawie czynnie miał prawdopodobnie najmniej do czynienia
Jedyna realna kwestia to że krył kolegów pedofilów
Ale w czasach TS3.YT mimo ,że miałem wtedy 14 lat też miałem dziesiątki gróżb śmierci i wyzwisk od boxdila ale taki był klimat i od tego były wszelakie tyralnie itp i chłop dostał drame o cos co praktycznie nie zrobił a można mu dużo zarzucić:
-że wybił gurala
-że wybił rafatusa
-ze jakis lekki wał był zrobiony na vannesie
-ze wypial sie na magicznego ktory stworzyl im ta gale
-ze mial #!$%@? na ozdobke ktory tez byl od poczatku
-widac bylo ze gardzi wojtkiem gola w sensie zawsze musial pokazac ze jest wazniejszy a gola nic nie znaczy
-że chłop jest zmienokształtny bo w zależności od tego czy jest idelti 191cm 90kg, boxdel 189cm 110kg oraz jako michał baron 174cm i 139kg
Może i chłop jest choragiewą max ale teraz branza mu #!$%@? tez niezla akcje XD
W zasadzie każda patologia która się działa w internecie to ten masny grubasek tam był a dopiero teraz oberwał rikoszetem
A co do stuu itp to uważam ,że wypowiedzieć się powinni jego byli admini i bliscy znajomi w tamtych latach
jak:
-kierzek (głowny admin i admin ts3.yt) https://www.instagram.com/mrkierzek/
-niedzwiedz
-patcraft
-jamba
-multi
-efqaa
-cmxkuu
i pewnie jeszcze kilka osób które było stałymi bywalcami tego ts'a
Ale co do afery ze stu i dubielem, jak nie wiem co potem robili w swoim życiu i za nikogo nie zamierzam ręczyć szczególnie po niektórych obrzydliwych screenach które widziałem u wardegi. Aczkolwiek faktem jest że ta #!$%@? olcia69 to #!$%@? kłamca, farmazeusz i atencjusz,
Podczas wywiadu z Kuba Wotorem mówi że podczas iem 2014 stuu zalezalo tylko na niej i ona była w centrum uwagi co jest #!$%@? kłamstwem
Gdyz CENTRUM UWAGI podczas iem 2014 był patryk pietrzak psuedonim patcraft z powodu że były jego urodziny oraz przyleciał z bratem specjalnie z autralii, a ta cała ociaks to na samym rogu stołu siedziała i najbardziej z tyłu szła na potwierdzenie nagranie z iemu gdzie jest stu, multi,rezi,patcraft,niedziewcz,cmxkuu,jamba przy jednym stole i ja i w tle stołu ta ocliak w koszulce msi https://youtu.be/5T_KvTaERFM?si=xDg29kxkxBxxf2_f&t=73
Kolejnym faktem jest to ze olciak mimo że na tym nagraniu jest rok starsza odemnie to wygląda na co najmniej 2 lata starszą
Na tym tsie na porządku dziennym leciały teksty od olciak że ona juz prawie legitna itp (OCZYWISCIE OD NIEJ DO YOUTUBEROW)
Ogólnie porównałbym olciaks do takiej fagaty 2.0 tylko 14 letniej
Nastepnym kłamstwem w tym wywiadzie jest to że po tym jak olciak mówi że wszedzie miała napisane że miała 14 lat i na facebooku itp
To Kuba Wątor wtrąca sie i mówi że chyba jeszcze na q&a bo oglądał. Pomijąc fakt że olciaks tworzyła wtedy tylko minecraft i nigdy jej zaden vlog nie powstał to rzeczywiscie prawdopodobne. Przypusmy jednak że ten vlog powstał to w czasie trzeba go umieścic jakoś w 2014r a według linkedin Pan kuba wątor ma że od 2009 pracował w wyborczej czyli w 2009r musiał mieć minimum 18lat więc w 2014r miał minimum 23lata, więc tu moje pytanie DLACZEGO 23 LETNI KUBA WĄTOR OGLĄDAŁ VLOGI 14 LATEK?
No i to tak odemnie z grubszą, nie twierdzę ,że nie ma pokrzywdzonych. Nie twierdzę ,że stuu jest czysty ale chce podkreślić ŻE TA OLCIAKS TO ZWYKŁA #!$%@? ATENCJUSZKA GORSZA OD FAGATY I JESZCZE PROBOWAŁA WYKRĘCIĆ AFERE MULTIEMU ,KTÓRY BYŁ OD NIEJ 2 LATA STARSZY. ONA DO KONCA INTERNETU POWINNA BYĆ GNĘBIONA BO BYŁA ATENCYJNA SZMATA OD 14 ROKU ŻYCIA I DALEJ SIĘ NIE ZMIENIŁA
PONIZEJ WRZUCAM SS WYPOWIEDZI Z WCZORAJ PATCRAFTA CZYLI BARDZO DUZEGO YOUTUBERA MINECRAFTOWEGO NA LATA 2013-2015r

#famemma #polskiyoutube #wardega #boxdel #stuu #ts3.yt #dubiel #natsu #danielmagical #drama #konopsky #wataha
talarzon - Najbardziej w całej tej dramie pwordowie bawi mnie fakt że najbardziej ryk...

źródło: PATCRAFT

Pobierz
  • 8
  • 0
@Swinialdihno: znaczy tak zgadzam się z tobą szczególnie w wybijaniu na magicznym i rafonixie naraz XD i podsycaniu każdych możliwych dymów (szkoda że teraz tak nie podymia jak mu się dupa pali) No i ogólnie zgodziłbym sie że pisanie do 14 latki takie jest karalne ale z drugiej strony bądzmy poważni ten zjeb nie pisał tego na poważnie i był najbardziej zakompleksionym chłopem na ts i nawet sobie przypisywał do siebie
  • 0
mu się leczenie zamknięte, chociażby z mitomani. Minecasha też #!$%@?ł, że napisał, a typ hello worlda nie umie skompilować. Zakompleksiona gruba kluska XD


@Thiocomaster: Taa pamietam jak skrypt od minecasha przypisywał sobie śmiechu warte. Wszyscy się wtedy z niego wyśmiewali bo chłop ledwo potrafil wgrać mody do minecrafta a robił z robie hakera programiste babiarza hazardziste. W sprawie minecashowej bawiło najbardziej to że te downy to zrobily dla funy a nie