Wpis z mikrobloga

#famemma Nie zazdroszczę boxdelowi. Można rzec, że chłop miał wszystko, wspaniałe zarobki z fame, biznesy, całkiem dobrą opinię nie licząc jego słomianych zapędów, mnóstwo znajomych, 192cm wzrostu, fanki itd. Mógł sobie pozwolić na najróżniejsze zachcianki, sprawy zdrowotne załatwiał w najlepszych klinikach, stać go było na ćpanie koksu dzień w dzień, a później najlepsze odwyki i psychoterapeuci. Właśnie zabrał się za siebie, schudł, kuracja sterydowa, ogarnianie i projekt goats.
A teraz dzięki swojemu ziomkowi, którego wpuścił do siebie stracił mnóstwo. Nie wszystko, bo polski internet wybacza wiele, a i część kolegów na pewno go rozumie i jakoś prywatnie wesprze...( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chłop jest chodzącym jednym wielkim kompleksem, który jest słaby psychicznie i daję sobie rękę uciąć, że aktualnie płynie z najróżniejszymi używkami, a i na pewno nie myśli o treningach czy trzymaniu diety.
Nie wierzę, że wsadzą go do puchy, bo jednak na ten moment nie ma nic konkretnego i zapewne sypnie papudze hajsem. No chyba, że oskarek wystrzeli z czymś turbo konkretniejszym niż zwyrol ale w jego przypadku chodzi zapewne "tylko" o krycie innych. To pisanie o ruxxaniu w cycki czy o cyrklu nie wygląda na poziom stuu, który miał świadomość tego co robi, do czego dąży, jakie mogą być konsekwencje, a i tak to ciągnął na poważnie długi czas. I w przypadku takiego stuu już bym się nie założył o to czy go wyślą do pierdla czy nie. Dubiel wg mnie też da sobie radę w tym sensie, że skończy się na jakimś śmiesznym wyroku. Jedyne co może zaburzyć w jakimś sensie całą sprawę (moje podejście), to wciskanie nosa polityków, którzy przed wyborami mogą zechcieć przykładnie ukarać ich nieadekwatnymi do czynów wyrokami, w co nie za bardzo wierzę, bo mało czasu.
Ciekawi mnie też czy taki boxdel był na tyle ogarnięty, żeby sobie odkładać pieniądze na czarną godzinę, bo większość tych jutuberów to przygłupy, którzy "żyją chwilą" i liczą, że jakoś to będzie, bo oni są wielkimi influ. Jak dla mnie boxdel jest liderem na liście tych, którzy mogą stwierdzić: pier*olę to stary, naura...flyyyy like an eagle... - czego mu jednak nie życzę.
I tak, chciało mi się to pisać:]
  • 6
@don-zwierz: #!$%@? mu w dupę i każdej innej #!$%@? dla przykładu powinni ich #!$%@? i zrobić kampanię na temat szkodliwych treści w internecie docierającą głównie do rodziców lebkow, żeby się zainteresowali co oni wgl oglądają. #!$%@?ć tam wszystkich równo. Bombelosa, Dubielow, Fagaty te Lexy i pierwszym w mamrze powinien wylądować Stuu bo ten chłop jest #!$%@? pedofilem, te wiadomości które pisał z tymi dziećmi to obrzydlistwo.
@Fresh29: to prawda i jak najbardziej to rozumiem ale sprawa jest rozwojowa i przed wyborami ciężko będzie kogokolwiek skazać. A po wyborach już nie będzie takiego ciśnienia...chyba.
@XYZ91 Uwielbiam Twoje komentarze i piszę to bez grama ironii. :-) Bez ogródek. Zgadzam się, że należy ich wszystkich "wyciąć w pień" (właśnie, lexy!) ale zdrowy rozsądek podpowiada mi, że teraz temat będzie mocno grzany, bo to jednak spora afera ale jeśli nie wypłyną
  • 0
@don-zwierz: Dlatego czekam na ten film Konopa i jak się sprawą rozwinie dalej, szansa jest, że jednak będą mieć #!$%@? bo sprawa mocno snowboluje xD i Pinokio teraz akurat słów na wiatr nie będzie rzucał bo zaraz wybory ( ͡° ͜ʖ ͡°)