Wpis z mikrobloga

Obejrzałem przed chwilą materiał Wardęgi o tym całym Stuu i chce mi się rzygać. Nigdy bym nie przypuszczał, że świat tych najpopularniejszych youtuberów i influencerów to szambo, które praktycznie różni się od tego patostreamerów tym... że jest to "szambo de luxe". Jak widać pedofilem może się okazać nie tylko ksiądz, lub obleśny pracownik fizyczny po 40-tce, ale także "chadowy" youtuber. Oby ten pedofluencer w porę został zatrzymany przez policję, bo jak się okaże, że już zdążył spirdolić za granicę jak Sebastian Majtczak, to będzie kolejna kompromitacja naszych służb.
#przegryw
CulturalEnrichmentIsNotNice - Obejrzałem przed chwilą materiał Wardęgi o tym całym St...

źródło: Polski YouTube

Pobierz
  • 15
@shakerti1: Tu masz rację, co więcej to samo tyczy się podsuwania im pod nos alkoholu. Zdaję sobie sprawę, że praktycznie oczekuję niemożliwego, by nastoletnie dziecko otwarło się przed rodzicami i opowiedziało o tej niebezpieczniej znajomości, ale przez milczenie w tej sprawie ten skrwysyn dalej mógł chodzić po ulicy, pozować do zdjęć i nagrywać te swoje gówna, a co gorsza mógł złapać w swoje łapy kolejną nastolatkę.
Jak widać pedofilem może się okazać nie tylko ksiądz, lub obleśny pracownik fizyczny po 40-tce, ale także "chadowy" youtuber.


@CulturalEnrichmentIsNotNice: Nie kojarzę żadnego z tych czołowych polskich youtuberów. Samo rzucenie okiem na to co na YT jest na topie zanim się zaloguję mnie odrzuca. Tzw. wyższe sfery zawsze pozwalały sobie na więcej wykorzystując swoje wpływy i kontakty i dopóki obie strony miały z tego korzyść to wszyscy byli zadowoleni. Niedawno