Wpis z mikrobloga

@Niedobry: tak ten od baz na granicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zanim mnie zablokował uznał, że prowokuje go niewygodnymi faktami do tego żeby on mnie wyzywał i dlatego jestem trollem. Jego odklejenie jest tak surrealistyczne, że aż wydaje się nie możliwe, a jednak on to wszystko pisze na poważnie. Wspaniały człowiek!
No oczywiście, Ty wcale nie jesteś trollem tylko ja.


@Musakee: a gdzie cudowny człowieku ja napisałem, że jesteś trollem? Czytanie ze zrozumieniem raczej nie jest twoją mocną stroną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niesamowite jest to jak przerzucasz swoją parszywą działalność na moją skromną osobe


@Musakee: co jest parszywego w mojej działalności? To, że nie wychwalam PiSu?

Nie miałeś ze mną najmniejszych szans w jakiejkolwiek dyskusji, dosłownie
@OlFunkyBastard: I znowu mnie obrażasz od mało inteligentnych, typowe dla trolla, gdybyś chciał dyskutować, to byś opierał sie na faktach i przyznal racje, a nie mnie atakował za poglądy, bo nie zgadzają sie one z twoją antypisowską narracją. Wszystko robisz po to by mnie sprowokować, a nie dyskutować jak normalny człowiek
@OlFunkyBastard:

Mnie też jak mu tłumaczyłem, że cała zabawa PiSu skończy się jak z lekarzami, bo młodzi nie widzą państwa jako coś więcej niż miejsce gdzie się urodzili i dostawcę usług.
Styki przepalone i gość serio myśli, że pisowskie janusze będą pluć na młodych, bo roszczeniowi i z kolorowymi włosami, a Ci tu będą siedzieć i tego słuchać, gdy połowa z nich przed szkołą średnią ogarnia angielski i chętniej będzie klepać
I znowu mnie obrażasz od mało inteligentnych


@Musakee: i znowu nie rozumiesz, że to nie jest obraza. Nie wierzysz, że mam rację to zrób sobie test IQ Mensy. Jeśli wyjdzie ci powyżej średniej stawiam dobrą flachę albo patriotycznie porządne polskie wino w pobliskiej winnicy.

byś opierał sie na faktach i przyznal racje


@Musakee: wskaż w którym miejscu minąłem się z prawdą. Obaj wiemy, że tego nie zrobisz bo coś takiego
Obrażaj dalej


@Musakee: dlaczego nie chcesz zweryfikować tego czy mam rację? Boisz się, że wyjdzie oczywista prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

<zief>


@Musakee: mógłbyś też udowodnić, że się mylę w inny sposób. Pisząc choć jeden merytoryczny wpis bez przechodzenia do żałosnych zagrywek typu nazywanie innych zwolennikami Tuska. Tego też oczywiście nie zrobisz. Ciekawe dlaczego? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dokladnie. Ja przez PIS cala rodzinee zabralem z PL. Tak zrujnowali ten kraj przez osiem lat. :(


@Musakee: zobacz na przykładzie powyższego wpisu mirka @Niedobry. Mogłeś go zapytać dlaczego uważa, że to PiS zrujnował kraj. Mogłeś poprosić o jakieś argumenty potwierdzające tezę, przykłady, cokolwiek co wskazywałoby, że potrafisz jeszcze dyskutować jak istota rozumna. Co robisz ty, którzy rzekomo dyskutuje jak normalny człowiek? Piszesz jakiś wysryw o Somali. Sam potwierdzasz to
@Niedobry
No ja już dość otwarcie mówię że to mogą być moje ostatnie wybory w tym kraju. Muszę tylko doktorat skończyć (2 lata jeszcze) i nie mam w sumie po co tu siedzieć. Warunki o niebo lepsze za granicą wręcz zapraszali przy okazji konferencji, język znam, a przynajmniej nie będę słyszał że jestem wyksztalciuchem lewakiem ekoterrorystą.
@Musakee: @ruda_stuleja @OlFunkyBastard

Jeszcze tylko nadmienie ze serio probowalem tu zyc: Ostatnie lata po prostu pokazaly ze zeby odbudowac kraj po pisie do stanu sprzed to potrzeba okolo dziesieciu do dwudziestu lat. Ja juz tyle nie mam. Dzieci tez dopiero co pelnoletnie. Nie zasluzyly zeby marnowac najlepsze lata na to zeby pracowac na takich jak @Musakee i ich sitwy. Zwlaszcza ze juz kilka tys. euro przestalo wystarczac na godne zycko. (Wegetowac