Wpis z mikrobloga

@Niedobry: Najlepiej rozstrzekać pisiorów jak stalin w katyniu zrobił z naszą państwową elitą, a potem rosja z peło w 2010 w Smoleńsku, gdzie zginęła cała państwowa elita czyli głowa państwa, poslowie z PiSu i dowództwo wojskowe
( ͡º ͜ʖ͡º) bo przecież obecnie Polska przez tych złych pisiorów jest drugą Somalią no nie gamonie?
( ͡º ͜ʖ͡º) @OlFunkyBastard
@Musakee: Jest druga Turcja gamoniu. I zeby nie bylo. Spedzilem tam ponad pol roku w 2022 wiec wiem co mowie.

W osiem lat zrujnowaliscie kraj jak Erdogan.

I nie, nie "rozstrzelac pisiorow". Tylko sami sie tam broncie przed ruskim mirem.
Najlepiej rozstrzekać pisiorów jak stalin w katyniu zrobił z naszą państwową elitą

bo przecież obecnie Polska przez tych złych pisiorów jest drugą Somalią


@Musakee: znów nauczę cię nowego słowa żebyś mógł łazić i je bezmyślnie powtarzać. Tym razem będzie to hiperbola. Hiperbolizować trzeba umieć, a to co ty wypisujesz to zwykle kocopoły które nie odnoszą się sensownie do żadnej wypowiedzi. Ot wylosowało się coś w pustce twojego umysłu i sobie bredzisz
@Niedobry

Czasem więcej, czasem mniej.
Jedna z dwóch głównych części mojego doktoratu to obliczenie zagęszczenia zwierząt stanowiących główne ofiary wilków (analiza diety to druga główna część). Dane zbiera się poprzez rozstawione w lesie fotopułapki. No i żeby je rozstawić i zebrać to trochę się trzeba nachodzić. Czasem wpadały też jakieś dodatkowe zabawy w ramach pomocy fundacji która finansuje mi doktorat, ale to już rekreacyjnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@OlFunkyBastard: Znowu mnie obrażasz trollu tylko to robisz subtelniej. Teraz mówisz, że jestem upośledzony, a że nie napiszesz tego bezpośrednio, bo wiesz, że moderacja ci to skasuje, więc to ubierasz w delikatne słowa
( ͡° ͡°) wracając i mówisz, że ja nie rozumiem i tylko odtwarzam to co slyszs, tak jak to robią własnie takie osoby, ale nie krępuj sie mirek. No powiedz, to, że jestem upośledzony,
tylko złodziej tusk wybawi nasz kraj, oczywiście


@Musakee: a ten znów odpalił się z tym Tuskiem bo przecież jeśli ktoś krytykuję PiS to wiadomo, że musi być zwolennikiem Tuska. Ty nigdy nie zalapiesz, że rzeczywistość jest troszkę bardziej skomplikowana niż proste dobrzy my i źli oni. To zwyczajnie przekracza twoje granice pojmowania. ¯\(ツ)/¯
Znowu mnie obrażasz trollu tylko to robisz subtelniej.


@Musakee: ciebie obraża rzeczywistość od której się odkleiłeś.

Teraz mówisz, że jestem upośledzony,


@Musakee: nie to miałem myśli ale raczej nie będę negował tej tezy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, ze chcesz mi bana załatwić


@Musakee: często ci się wydaję, że ludzie tworzą jakieś spiski na ciebie?