Wpis z mikrobloga

@marcus777: ale taki przebiegw dzisiejszych czasach to nic szczególnego. Ja prawie zawsze o to pytam i praktycznie zawsze jest odpowiedz (dwu cyfrowy licznik, albo tanie gierki czy to ma znaczenie i ze nie chce mowic). One to traktuja jako sport. Oczywiscie rozroznijmy real od apek. Na apkach 95% to szony i to jest fakt.
  • Odpowiedz
@marcus777: studiowałem na damskim kierunku i to pare ładnych lat temu. dochodziły do mnie różnymi kanałami informacje, jak to nawet niektóre "szare myszki" potrafiły być w relacji sponsorskiej ze starymi gościami. generalnie w dzisiejszych czasach jeśli zakładasz że nie chcesz szona, to skazujesz się praktycznie na celibat i samotność.
  • Odpowiedz
@mmmmmmmmmmmmmm: Nie no, ja to jestem nudny i mogę mieć przez całe życie co najwyżej kilka partnerek. Po dwuletnim związku byłem gotowy na poznanie kogoś dopiero po ~5 latach. Przelotne znajomości nigdy mnie nie interesowały, wiedziałem o tym już na studiach po kilku niezobowiązujących spotkaniach.
  • Odpowiedz
Teraz licealistki <18 na po jednej domówce mają większy przebieg niż przegrywy z wykopu i inne sojarze neur0pki przez całe życie XD


@albo_wutka_albo_buk: Nie żadne teraz a zawsze tak było jest i będzie, że pewna grupa dziewczyn jest taka, tutaj raczej kwestia tego z kim się umawiasz/w jakie dziewczyny celujesz ty jako facet.
  • Odpowiedz
One to traktuja jako sport. Oczywiscie rozroznijmy real od apek. Na apkach 95% to szony i to jest fakt.


@BrokenRustyMachine: Żadna normalna dziewczyna/kobieta nie traktuje tego jako sport, tutaj problem jest taki iż spotkacie jakieś szlaufy i bierzecie je za wszystkie.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 wyraźnie zaznaczyłem, że chodzi o apki i rozróżniam real od apek. Natomiast tendencja jest nieubłagana bo dziewczyny z apek to nie istoty z Wenus tylko te same dziewczyny które mijasz na ulicy. I to nie jest gadka, że takie spotykamy tylko takie tam są, w większości. Jeszcze trzeba rozgraniczyć, że kobiety inaczej zachowują się w stosunku do przystojnego faceta a inaczej do przeciętniaka. Z perspektywy faceta, który ma zainteresowanie kobiet mogę
  • Odpowiedz