Wpis z mikrobloga

@Kempes: No ja właśnie już wyrosłem z Korwina zbliżam sie do emerytury i mam podejrzenie Alzhaimera. Zastanawiam się więc czy głosować na PIS czy PO. Przejrzałem ich programy, prześledziłem ich rządy i to jak głosują. No i mam problem bo wychodzi na to, że to jest jeden uj. Rzucać moneta?
  • Odpowiedz
No ja właśnie już wyrosłem z Korwina zbliżam sie do emerytury i mam podejrzenie Alzhaimera. Zastanawiam się więc czy głosować na PIS czy PO. Przejrzałem ich programy, prześledziłem ich rządy i to jak głosują. No i mam problem bo wychodzi na to, że to jest jeden uj. Rzucać moneta?


@Programista500plus: patrzysz kto wincyj daje i podpisujesz się za rozwojem (długu) Polski!
  • Odpowiedz
@Kempes: ja szczerze to nie wiem czy wyrosłem z Korwina i czy mogę tak bezpiecznie powiedzieć. Konfederacja to nie jest taka klasyczna partia Korwina od wizji paroweczkowego, wolnorynkowego raju tylko zszywaniec z narodowcami czy innymi ugrupowaniami szursko-onucowskimi, a widać po wyborach prezydenckich że narodowcy tam rządzą i to właśnie przy wyborach prezydenckich moje poparcie się ostatecznie skończyło. Nigdy, nawet za czasów liceum i Korwina, nie wierzyłem w ten teatralny patriotyzm
  • Odpowiedz