Wpis z mikrobloga

Friz jak zwykle wyprzedził innych o pare lat, czesto widze ze wykopki placza i mowia ,,jak mozna ciagle nakrecac te same materialy z tymi samymi osobami, ciagle tylko to genzie, powinni zapraszac innych influ'' Friz najwyrazniej dobrze wie jakie to srodowisko jest #!$%@? (boxdel, dubie, stuu pedofile i #!$%@? wie kto jeszcze) friz stworzyl sobie swoje pokemony, ktore maja w #!$%@? czysty PR, trzepie siano i jest ponad każdą dramą, zadna go nie dotyczy.

mozna go lubic albo nie, ale ogolnie jakby przeanalizowac jego dzialania biznesowo/marketingowo/pr'owe to jest to w #!$%@? imponujace, mowei o ostatnich 3-4 latach. Wiadomo bylo pare poslizgow, pokroju pomalowanie psa ale nie myli sie tylko ten co nic nie robi, overall w #!$%@? madry gosc.
#friz
  • 5
@Oskaros: mam te same przemyślenia, nie wiem czy to pomysł friza wuja czy wyszło organicznie, ale myslenia gapi mi się nakręcę milion ludzi wiec lepiej nie robic nic złego to gamę changer. I to na tylu poziomach ze nawet stare pryki polecają te ekipy czy genezie „bo oni nikomu niczego złego nie robią”. Żadna #!$%@? nad głowa żadna piramida finansowa, nie winnice bawimy się w ganianego za nagrody a Pozatym warto
mozna go lubic albo nie, ale ogolnie jakby przeanalizowac jego dzialania biznesowo/marketingowo/pr'owe to jest to w #!$%@? imponujace, mowei o ostatnich 3-4 latach. Wiadomo bylo pare poslizgow, pokroju pomalowanie psa ale nie myli sie tylko ten co nic nie robi, overall w #!$%@? madry gosc.


@Oskaros: Jakby przeanalizować jego działania to wychodzi, że każda normalna osoba chciałby z nim pracować.