Wpis z mikrobloga

W sumie to jakoś bardzo mnie nie boli przegapiona młodzieńcza miłość i ogólnie przegapiona miłość bo prawik khhv z tej strony, odrzucenie społeczne czy brak znajomych kolegów i przyjaciół, prawdziwy ból sprawia mi wizja kołchozu przez najbliższe 35 lat mojego życia, wegetacja za drobne których jest za wiele by umrzeć i za mało by żyć jest naprawdę przytłaczająca. #przegryw
  • 8
@WwaDdl022 to samo staram się tłumaczyć często na tagu przegryw materialny to najgorsze co może być...#!$%@? w gównorobotach za dwóch i #!$%@? z tego masz...Gwarantuje wam Panowie że gdyby każdy z nas miał dobrą pracę to większość naszych problemów by zniknęła od tych mentalnych po towarzyskie...
@Hope777: No tak z dobrą pracą byłoby łatwiej, ale teraz w ogóle jest o pracę trudno, a szczególnie jak dużo z nas mieszka na jakichś zadupiach, gdzie nie ma nic lub jest jeden kołchoz za minimalną.

Dla takiego szarego człowieczka, który nic nie odziedziczył i nie ma znajomości, to nawet teraz jest ciężko się ogarnąć i wykształcić na tyle, żeby coś znaczyć na rynku pracy.
Konkurencja jest spora, wszędzie dużo ludzi
@Durisil: Ja tam kilka razy mialem szczescie i udalo mi sie ogarnac dobra robote w tym za granica. Ja mam #!$%@? w te znajomosci itd #!$%@? ludzi wiadomo ze jest latwiej jak ma sie tatusia czy kogos tam gdzies ale u mnie najwiekszym problemem sa dwie lewe rece,inni maja do czegos smykalke albo wszystko im przychodzi z latwoscia u mnie jest na odwrot co sie nie dotkne to #!$%@?,przez brain fogg