Wpis z mikrobloga

@brixo
Jeśli mam być szczerym to #wosp powinien jak najdalej trzymać się od polityki i generalnie być neutralna jak Szwajcaria
Łatka zwolenników PO wcale im nie pomoże w zbiórkach
  • Odpowiedz
@brixo @HrabiaTruposz
Imho niepotrzebnie. WOŚP jednoczył wszystkich teraz zwolennicy pisiorow stwierdzą że "zlodziejom z po\wosp" nie dam.
Jest analogiczna sytuacja jak romans pisu z kk. I co? Cześć społeczeństwa stwierdziła że to "nie jest mój kościół" i liczba wiernych poleciała na pysk...
  • Odpowiedz
  • 1
@nietak7: to są niczego nieświadome biedne dzieciaki, które pracują na wille i majątek jurasa i jego rodziny, a przy okazji na kampanie platformy, bo przecież jak PO wygra to Juras zarobi jeszcze więcej
  • Odpowiedz
@brixo

Jeśli mam być szczerym to #wosp powinien jak najdalej trzymać się od polityki i generalnie być neutralna jak Szwajcaria

Łatka zwolenników PO wcale im nie pomoże w zbiórkach


@Poldek0000: ale dlaczego niby? To PiS miał bóldypy o wośp od samego początku.
  • Odpowiedz
@brixo: #!$%@?, jak zwykle. Owsiak na marszu nie gadał nic o WOŚP, nie miał żadnych emblematów WOŚP, był jako obywatel. A mieć takie poglądy na jego miejscu, to nic dziwnego. Miał może być na konwencji PiSSu?
  • Odpowiedz
@Poldek0000: PiS nie dał im wyboru. Medialne kampanie szkalowania WOŚP (w tym na wykopie) siłą rzeczy powiązały ich z opozycją.


@Pantokrator: Medialne kampanie nie zaczęły się bez powodu xD WOŚP od dawna sympatyzował z PO
  • Odpowiedz