Wpis z mikrobloga

Jakby fanów starego dobrego Pro Evolution Soccer którzy lubili sobie pograć samemu a nie online to obchodziło, to wyszedł nowy FootballLife na silniku PES21 z aktualizacją składów, strojów itp na ten sezon, nowymi zmianami w gameplayu, nawet udało im się w Master League i Become A Legend usunąć zasadę bramek na wyjeździe w pucharach która wtedy jeszcze obowiązywała ( ͡° ͜ʖ ͡°) do pobrania jako oddzielna gra(za darmo) a nie jakiś patch jest na ich stronie. Ja tam polecam, i sam dzisiaj sobie chyba jakąś karierkę pyknę :D #pilkanozna #pes #gry
Jajozjadakure - Jakby fanów starego dobrego Pro Evolution Soccer którzy lubili sobie ...
  • 33
@Jajozjadakure: giera jest za darmo? czy to dodatek do jakiegoś pesa? Kiedyś lubiłem co nieco pograć to może by tak nostalgicznie wrócić.


@virlo: Za darmo, pobierasz z ich strony w partach launcher i instalujesz na dysk jak każdą inną normalną grę, to nie jest patch do którego najpierw musisz instalować oryginalnego pes21 tylko w zasadzie ich oddzielna, zmodyfikowana gra na silniku pes21, ta sama grafika(z bajerami), ale czuć różnicę w
@kexus512: Tak samo jak we wszystkich poprzednich edycjach PESa od bodajże 2017 do 2021 gdzie się to za bardzo nie różniło, możesz ustawić trening pod dany styl czy konkretne atrybuty, wiadomo że ci młodsi piłkarze którzy grają regularnie progresują szybciej i skacze im overall niż starszym którym z wiekiem zaczyna powoli spadać, ogólnie jest po kilku młodych zawodników u18 poza podstawową kadrą w większości klubów, szkółka juniorów też jest taka jaka
@virlo: Tylko weź od razu dodaj do wykluczeń w defenderze czy czego tam używasz folder z grą jeszcze zanim się zainstaluję, bo ja przed chwilą łatkę 1.1 która dziś wyszła wgrywałem to o mało #!$%@? nie dostałem jak mi jakiś plik wywaliło i muszę reinstalować całą grę jeszcze raz, a akurat właśnie teraz też chciałem pograć xD