Wpis z mikrobloga

@Operator_imadla: 370k to jest dużo? :) te auta co kiedyś, to nie tyle co miały podobnie, tylko były cofnięte z 5x :) pytanie ile wymian turbin tu było i wtrysków, ile ogólnie kosztowało zrobienie 370k. Janusze nie narzekają, że nowe auta tyle nie robią, tylko narzekają, że nowe auta tyle nie robią BEZ PODSTAWOWEGO SERWISU i zadbania o silnik :)
Pastuch to robił na oleju 20k, jedyne co wymienili to może
@Operator_imadla 370k km to żaden przebieg, szczególnie jak zrobiony w trasie gdzie silnik ma najbardziej optymalne warunki pracy. Obecne jednostki z racji wyzylowania mocy i nadmiernego odchudzania mają problem raczej z żywotnością przy używaniu ich do jazdy po mieście gdzie muszą się mierzyć z pracą w dużym zakresie obrotów i ciągłymi zmianami obciążenia.
@kipowrot: moglo nie być ani jednej wymiany turbin i wtrysków. To nie jest tak że mija 200k i cyk trzeba robić cały silnik. W to wierzą dopiero prawdziwi janusze
@dolor: u taksiarza w e60 520d tez kiedyś widziałem podobny przebieg. Mam wrażenie że jak auto jest praktycznie codziennie używane z dużymi dystansami to robi się wytrzymałe. W sumie robi to do czego zostało stworzone. Sam najwięcej problemów miałem z bmw e38 import japonia ok. 78k, cały czas się coś sypało w zawieszeniu czy w elektronice.