Wpis z mikrobloga

Cześć, do tej pory czytałem tylko książki naukowe, z dziedziny samorozwoju i ogólnie dość ciężkie. Chciałbym spróbować z czymś lekkim żeby czytać bardziej dla przyjemności, myślałem nad American psycho czy fight club ale oglądałem już ekranizacje. Interesuje mnie każdy rodzaj beletrystyki. Naprawdę zależy mi na czymś dobrym, może jakiś klasyk żeby się po prostu nie zrazić. Może to być zarówno kryminał jak i romans. Bardzo proszę o polecenie
#ksiazki #czytanie #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 18
@RopuchYtong: King jest dla mnie słaby i przewidywalny, zupełnie jakbym czytając kolejną jedno książkę już wcześniej gdzieś to czytał i wtedy mnie olśniewa, że w innej swojej książce użył podobnego motywu.

Ja polecę
Chłopiec z latawcem
Futbol ery Man’en
Życie pi
Miasto ślepców

Ale znam też inne gatunki, książki i autorów.

Może lepiej napisz jak się chcesz poczuć i jak się chcesz doprowadzić do takiego stanu.
@Jcmg:
via Wykop
  • 0
@TakiSobieLoginWykopowy: Ogólnie chciałbym coś osadzonego w rzeczywistości lat 90 i później, może zjednoczone, motywy pieniędzy, wall street/kariery, ewentualnie jakieś zbrodnie. Podałem American Psycho jako przykład, bo myślę, że to coś czego klimat dobrze bym czuł