Wpis z mikrobloga

@kipman1 @stevemaster: ona odpadła, (i to przez jego kaprys), ale to on cierpi bo musi pisać kolejny list. Z każdym odcinkiem przesuwa granicę cringu o kolejne długości.
ps. Ja zaczynam wątpić czy to czasem nie jest gra aktorska, tacy ludzie jak ten zyeb zwyczajnie nie istnieją, taki tam mały sarkazm ode mnie
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: ja niestety mam styczność z tego typu osobami w pracy... ale w HP obserwowanie takiego ścierwa to prawdziwy rarytas - niby człowiek odlicza odcinki kiedy odpadnie, ale niesamowitym jest że ten narcyz cały czas może czymś zaskoczyć :))
  • Odpowiedz
@kipman1: też pracuje z ludźmi, ale na szczęście nie z takimi zyebami, jak on.
"narcyz cały czas może czymś zaskoczyć" no dokładnie, a kiedy sądzisz że nie można upaść już niżej jako podły człowiek, to wtedy wjeżdża Sroch cały na biało
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: no ja obsługuje klientów posiadających powyżej 400k followersów - gdybyś wiedziała jak spory odsetek z nich to ludzie pokroju srocha... szkoda gadać, ale co innego godzinę wspólnie przepracować lub zjeść obiad, a co innego oglądać takie zachowanie w reality. W sumie jest ten sezon wyjątkowy z tej perspektywy :)))
  • Odpowiedz
@kipman1: ciągle mnie to ciekawi, kim jesteś zawodowo:D możesz to zdradzić? Nie wiem, czy wspominaleś kiedyś (jeżeli tak to nie widziałam), a bardzo interesująco się wypowiadasz
  • Odpowiedz
@Ololooo: Nazywam się Milijon bo za miliony kocham i cierpię katusze oglądając Srocha w HP :)))
Trochę siedzę w branży reklamowej i ogólnie tematyce IG - więcej nie mogę powiedzieć bo wtedy już nie będę kipmanem :)
  • Odpowiedz