Wpis z mikrobloga

Najświeższy sondaż, jaki znalazłem teraz w google. Moim zdaniem to jest najlepsza opcja dla Konfederacji i ogółem. PiS nie ma samodzielnej większości. Jeśli chce cokolwiek przepchnąć, musi dawać czasem coś przepchnąć Konfederacji. Jeśli ta się wyprze, to PO z pozostałymi będzie miał większość. W końcu byłby realny podział sił, a nie teraz te pseudo afery, że ktoś głosował za czymś, a i tak nie miało to znaczenia.

Wyżej napisałem, że to najlepsza opcja dla Konfederacji. Nie ma tam pomyłki. Dominacja Konfederacji w sondażach nie byłaby dla niej najlepszą opcją.

#wybory #polityka #konfederacja
Pobierz Wykopaliskasz - Najświeższy sondaż, jaki znalazłem teraz w google. Moim zdaniem to je...
źródło: Sondaż
  • 35
@RozowaZielonka: Dla mojego komentarza to nie ma znaczenia. Skomentowałem sytuację, w której konfederacja ma dla siebie najlepszą pozycję. Poza tym prześcignięcie jej przez Lewicę nie ma znaczenia, jeśli utrzyma się to, co napisałem wyżej.
@mirek_januszy: Miejsce w sondażu nie ma znaczenia. Liczy się podział mandatów.
A tak poza tym, @mirek_januszy i @RozowaZielonka, jeśli macie lepsze aktualne sondaże, to wrzućcie je dla porządku rozmowy, a nie Tylko gadacie głupio.

@Simple-Man: A co niby dla Konfederacji lepsze światopoglądowo i gospodarczo zgodnie z PO?

I niech nikt nie mówi później, że w Polsce nie ma wcale systemu dwupartyjnego xD

@SzycheU: Obecnie jest i nikt z
no zajebisty plan xD


@Kryspin013: Jaki byłby dla Ciebie lepszy? Oczywiście wiem jaki - samodzielna władza PO. Po prostu udzielasz się we wpisie, który nie był do Ciebie skierowany. Jeśli jesteś przeciwny Konfederacji, to wiadome jest, że raczej ten plan nie będzie dla Ciebie w żaden sposób dobry.
Partie o tym pokroju nie występują w mainstreamie scen politycznych w dojrzałych demokracjach parlamentarnych. Nie są otrzebne, są marginalnym folklorem. Jeżeli zdarzy się, że wejdą do parlamentu jest to poczytywane jako oznaka choroby.


@niecodziennyszczon: To jest w ostatnich czasach dość nowy, jak na historię najnowszą, światowy trend, że partie skrajne prawicowe dochodzą do głosu. I nie jest to oznaką choroby, tylko próby walki z nią. Chodzi o obecny dziś przesyt poprawności
@RozowaZielonka legitne to te które tobie odpowiadają? xD


@willyfog: serio będziesz udawał, że dorzeczy nie jest pisowska tubą propagandową? xD

Pomijając to, że sondaże same w sobie są gówno warte i tylko pokazują trendy to akurat dorzeczy nie raz w #!$%@? manipulowało. No i jeśli już mówimy o sondażach to OP mógł chociaż wyciągnąć średnią sondażową zamiast powoływać się na pisowską #!$%@?ę pod swoją tezę xD
@Kryspin013 sufit Ci spadł na łeb, nigdzie nie napisałem, że ten sondaż jest wiarygodny xD Też sądzę, że są #!$%@? warte i też uważam, że jak już patrzeć na sondaże, to lepiej na średnią miesięczną.
@Wykopaliskasz: Owszem to jest uważane za chorobę i stan nienormalny. A druga sprawa, nawet Le Peny, włoska skrajna prawica, a nawet AFD nie są takimi darwinistami społecznymi głoszącymi idee #!$%@? państwa, wspólnotowości i oparcia wszystkiego na konkurencji odseparowanych jednostek jak konfederołebki. To są partie antyimigranckie, ale nie leseferystyczne czy antykomunitarystyczne.
Nope. Po prostu cisnę bekę, że kolejnemu wykopkowi marzy się przypadkiem układanie konfy z pisem xD


@Kryspin013: To podaj lepszą, aktualnie realną, opcję dla Konfederacji. Najlepsze dla konfederatów będzie, jak lewicowcy będą im mówić, co jest dla nich najlepsze.

No i jeśli już mówimy o sondażach to OP mógł chociaż wyciągnąć średnią sondażową


@Kryspin013: Miałem przez godzinę spisywać dane z różnych sondaży i prezentować efekt tutaj w jakim celu? Napisałem