Wpis z mikrobloga

@Eldir: W przeciwieństwie do PO jest program. Platforma nie ma żadnego programu oni mają 100 postulatów. Wiesz co to jest postulat ? To tak inaczej nazwane życzenie czy platfroma ma 100 życzeń, które mają nadzieje że się spełnią jak zaczną rządzić. Trzeba być niezłym lemingiem i mieć gwóźdź w głowie żeby wierzyć Tuskowi, notorycznemu kłamcy że ona jakieś życzenia będzie spełniał.
@dune: powtarzam - konfa nie ma programu, mają chwytliwe hasła, dla takich debili jak Ty, którzy cisną do mnie o Tuska, pomimo, że powiedziałem, że za nimi nie jestem xD przeczytaj najpierw ten "program" konfy przemysił dwa razy, a potem jak dalej będziesz twierdził, że jest to program gospodarczy w dodatku dobry to rozpędź się tak ze 20 metrów i #!$%@? tym pustym łbem w mur, a jak chcesz podyskutować o
Giertycha na listę.


@dune: a co złego jest w Giertychu? Krzysiu Bosak już z nim współpracował w LPR, jest praktycznie jego wychowankiem, więc co się zmieniło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xfin: Klepki się dziadowi na starość poprzestawiały. Przecież Tusk z Morawieckim pracował i co sie zmieniło, czemu chłopcy się nie lubią.