Wpis z mikrobloga

@login_cwiczebny nie, to, ze jestes z kims w zwiazku to znaczy, ze oczekujesz od tej osoby lojalnosci, nie masz wplywu na osoby otaczajace ja w klubie??? jedynie do czego mozna miec problem to jak ta osoba na podryw odpowiada albo sama podrywa, nwm, jak chcesz zeby nikt Twojej dziewczyny nie zaczepial to bierz jakas w chj brzydka, nie ma to jak brac kogos przystojnego/ladnego i miec problem bo ludzie ta osobe podrywaja,
WY faceci, macie kompleksy i myslicie, ze wasze dziewczyny tylko czekaja na sekunde wolnosci, zeby was zdradzic to juz wasz problem, dlatego mowie, trzeba z takimi zrywac az sie nie naucza, zwiazek to zwiazek a nie wiezienie


@kyIiejenner: @JestemKolejnymRozowymPaskiem Nie, trzeba się po prostu dobrze dobierać. Gość ma prawo do tego żeby mu to nie pasowało i nie jest to nic złego. Podczas takich zabaw, ktoś może się przyłączyć i nawet
@AnonimoweLwiatko ? co ma zwiazek do tego ze jakis zboczeniec „dla zabawy” bedzie sie ocieral o dziewczyne ktora tego nie chce?? wiesz co to molestowanie? facet ma z nia zerwac bo ktos ja molestowal w klubie??? Ty jestes chory na glowe???


@kyIiejenner: Czy ty byłaś w ogóle chociaż raz w klubie? Jak klimat się udziela to ludzie stają się sobie bliżsi i dobrze się bawią. Nikt o żadne molestowanie nikogo nie
@AnonimoweLwiatko wg mnie to nie jest tak ze nikt nikogo w klubach nie oskarża o molestowanie tylko wszyscy ludzie wokoło są zbyt zajęci zabawa by w ogóle zwracać uwagę na innych ludzi i to czy im się krzywda dzieje. Sama byłam raz w klubie na jakieś dyskotece uczelnianej i tam jak gość zaczął mnie macać to mimo ze się z nim szarpałam by przestał to nikt na to nie zwracał uwagi bo
@Kitku_Karola: No ta. Jak chodziłem an dyskoteki to nie było właśnie takich problemów. Czasem jakiś gość ostro nawalony się przystawiał ale na zasadzie tańca i jak dziewczyny miały z tym problem to się odsuwały ale nadal nikt nie oskarżał nikogo o molestowanie czy brał to jako jakąś napaść. Po prostu zrozumiałe, że gościu się napił, bawi się, chce towarzystwa, po to tu przyszedł. Ale im to nie pasuje, on rozumie i
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: no niech się przekona że jest tam tak, jak mówisz

Przecież nie musi iść z tobą. Niech przyjdzie tam dokładnie wtedy, kiedy ty będziesz.

Zazdrość jest absolutnie normalnym zjawiskiem, więc musisz sobie z tym poradzić. Oczywiście o ile zależy ci na tym gościu.

Chociaż znając kobiety, to ci nie zależy( ͡° ͜ʖ ͡°)