Wpis z mikrobloga

@Sotraz: żadna kobieta nigdy nie wiedziała mi na zderzaku. Nie słyszałem też o poszukiwaniach kobiety, która zabiła 3 osoby, które spłonęły żywcem
  • Odpowiedz
Tak pewnie prowadził lepiej niż niektóre (większość) kobiet ¯\(ツ)/¯


@Sotraz: I lepiej niż zielonki wpieprzające żarty z dzieciństwa januszy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 15
@windows95: No zajebisty początek dnia. Zawsze we wtorki i czwartki rano jeżdżę na kort i gram z kumplem przez 1,5h w tenisa. Biorę ze sobą też zawsze Uszka - mojego psa. Nauczył się zbierać piłki i je nam przynosić, więc nie musimy sami tego robić. My mamy więcej czasu na grę na Uszek się przy okazji wybiega.

Tempo dziś było naprawdę spore, toteż byłem po meczu mocno #!$%@?. Kumpel pojechał w
ryhu - @windows95: No zajebisty początek dnia. Zawsze we wtorki i czwartki rano jeżdż...

źródło: comment_1SkEVRnnvZWs9KFbnwu9nheFk7DPuKcU

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zakimar a mnie jedna w białym suvie na S7, przy Elblągu zepchnęła do barierki podczas wyprzedzania. Dałem po hamulcach i chyba przez napęd na 4 koła, refleks i dużo szczęścia nie było wypadku. Jak ją później dogoniłem to gestami przepraszała, ewidentnie nie miała w zwyczaju patrzeć w lusterka, a jechałem 120 na godzinę i wyprzedzałem z dużym zapasem.
  • Odpowiedz