Wpis z mikrobloga

Największa beke mam teraz z tych wszystkich wykopków śmiejących się z gonciarza i wyzywających go od #!$%@?…k i cuckoldow xD

Okazało się, że gonciarz tak jak się spodziewałem jest kilka leveli wyżej niż większość przegrywow z wykopu!
Okazało się, że bestia z tokio typowo po męsku i jak gigachad wchodziła na pełnej #!$%@? w życie wygrywa.
A wy wykopki co najwyżej mogliście sobie pokomentować jakieś spierdoopinie na portalu dla przegrywow a tymczasem Gonciarz imprezował i ruchal modelki traktując je jak prawdziwy mężczyzna

#gonciarz #niepopularnaopinia
  • 36
@MiedzygalaktycznyMors: Uwierz mi. Każda cipka jest taka sama i różni się tylko dołączaną twarzą. Po jakiejś liczbie lasek każda kolejna już przestaje być nowa i wyjątkowa, a człowiek zaczyna się irytować, że trzeba odstawiać z nimi ten sam taniec by zaruchać.

Wtedy na pierwszy plan przychodzi potrzeba partnerki, która jeszcze coś ma w głowie, potrafi się zachować i wypowiadać z klasą, a nie tylko ślini się na portfel czy siedzi nonstop
@Notes ale to nie jest ważne co on robił prywatnie, plucie na niego jest za to co mówi publiczne, sra we własne gniazdo, tj. uderza z męskie interesy, popiera chore feministyczne i mizoandryczne lewicowe odkeljki a teraz jak się okazało na dodatek robił to cynicznie dla realizacji własnych interesów, budowania wizerunku i wkupienia się w łaski grupy. Także dla mnie dalej jest kukiem i #!$%@?ą która powie wszystko co przewiduje narracja lewicowa,
@krucjan właśnie dokładnie opisałeś zachowanie chada xd Gonciarz robił to co chciał po to żeby zdobyć to co chciał. Według twojego opisu to chad 10/10
A tak na prawdę to hipokryta jak 99% ludzi i gardę takimi. Ale z byciem #!$%@? i kukiem to nie ma nic wspólnego ;) wykopki gubią się w używaniu pojęć
@ByczeqFernando jak do tej pory to wykopki sraly o wszystko co miało coś wspólnego z gonciarzem ;) na pewno są tacy co ruchaja więcej, na pewno też są tacy co nie ruchaja wcale ale opinia o Gonciarzu na wypoku byla inna a tu jednak wyszło szydło z worka i wykopki znowu nie miały racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)-