Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
https://www.pudelek.pl/wiktoria-kozar-z-hotelu-paradise-komentuje-dramy-w-nowej-edycji-i-staje-murem-za-lucja-nie-chcialabym-byc-na-jej-miejscu-wideo-6946762387676032a
Oligarchówna w wywiadzie dla psa:"Nic nie broni uczestnikowi, który ma gdzieś tam rodzinę w TVN, żeby wejść do takiego programu jeśli chce"
Serio? a umowa?...a regulamin wszelkiej maści konkursów/programów, który tego zabrania właśnie ze względu na możliwe ustawki do wygranej
No ale cóż ma biedna mówić jak sama ma plecy w tvn
No i w filmiku w linku.."lubię sobie wejść na wykopA bo tam są różne śmieszne że tak powiem zagadnienia"
Ujawnij się Oligarchówna
  • 7
@crazy_frog: a pamiętacie ciągle powtarzające się głosy że Nana ma rodzinę w produkcji wiec wygra. Ok wygrać nie wygrała bo decydują w finale uczestnicy no i ewentualnie po pandorze ( w 4 edycji nie było trudne bo Inga się podłożyła wyrzuceniem Matiego i Vanessy a all star no raczej jej para była bardziej lubiana od Anki i Maurycego). Nana szła równo w obu edycjach do finału (nawet byla akcja ze Przemek
@Ela29: I Oligarchówna i Algida mają plecki w tvn. Algida to był poczatek....doszła wysoko, ale, że nie wygrała dostała się do AS.I tu też o mały włos ale niestety nie...plecki nie takie mocne. Mocniejsze plecki Oligarchówny pozwoliły zgarnąć te 100tysi. No a teraz dlatego #!$%@? może tak się popisywać bo wie, że go nie wywalą..braciszek ma wysokie stanowisko( i to nie fejk) i na dodatek na dwa fronty chroniony i przez
@crazy_frog: o Oligarchownej nic nie słyszałam:( myślałam że na farcie taka slodka idiotka z kazdym sie przytulala slodzila itd, w sumie jaka ona miała konkurencję. Jay z Elizka odpadli, na Oliwkę i Kubę się #!$%@? a Laura i Grześ krócej byli no i nardziwj ludzie Sevaga lubili
@crazy_frog: jeszcze nadzieja ze srochem jest taka że mogą go przepchać do finału ale czy ludzie staną za nim. Jeśli narazie te osoby co były miałyby stanąć to nie stanie Alicja, Lucy, myślę że Michał nie, Marvin, Malu , myślę że Kori poczuje się może odrzucona bo ile się można prosić, Jacek też przejrzy na oczy- zwłaszcza jak po drugiej stronie stanie uczucie Malu i Marvin
@Ela29: @crazy_frog nie przeinaczajcie, one nie mają nic wspólnego z TVN - Nana i Wixon nie miały nikogo z rodziny ani w produkcji ani stacji tv - tutaj relacja z GM była innej natury powiedzmy "sąsiedzkiej". Nie wchodząc w szczegóły regulaminowo wszystko było legitne i nie ma mowy o takim #!$%@?ństwie jak w przypadku Srocha. Faktem jest że Nana miała być może nieprzypadkowo wiele szczęścia w hotelu, faktem jest że Wixon
@kipman1: oczywiście Roch to fakt autentyczny jak ja to mowie xD ok nie upieram się kiedyś często się pojawiały komentarze o Nanie o Wiki nigdy nie słyszałam nawet nie podejrzewałam- poprostu fart i tyle. Fajnie ze ktoś naprostowal
tutaj relacja z GM była innej natury powiedzmy "sąsiedzkiej".


@kipman1: no o tych pleckach mówię....

Faktem jest że Nana miała być może nieprzypadkowo wiele szczęścia w hotelu, faktem jest że Wixon również po przywróceniu wiedział do mówić na setkach i miał drogę do finału niemal wyłożoną czerwonym dywanem, ale nadal nie ma tutaj złamania regulaminu, a udowodnić wałka właściwie nie da się.


Sam potwierdzasz nieprzypadkowe szczęscie Algidy czy czerwony dywan Oligarchówny.