Wpis z mikrobloga

Pytanie: czy te auta stały się w Polsce popularne?


@Atreyu: Tak. Myślę, że śmiało można napisać iż w jakiś sposób na pewno stały się popularne zwłaszcza jeśli chodzi o wypożyczalnie wszelkie. Aczkolwiek przynajmniej w moim odczuciu to nie są auta dobre na polskie drogi i warunki, amerykanie też coraz częściej z nich rezygnują na korzyść innych.
Aczkolwiek przynajmniej w moim odczuciu to nie są auta dobre na polskie drogi i warunki, amerykanie też coraz częściej z nich rezygnują na korzyść innych.


@Cztero0404: je się kupuje by były fajne, a nie dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
je się kupuje by były fajne, a nie dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Atreyu: Ja to rozumiem jak najbardziej, ale wiele osób twierdzi na przykład iż taki pojazd nadaje się na daily car w Polsce, wtedy pojawia się tylko lekki uśmiech na mojej twarzy.
@Cztero0404: jak się ma własny podjazd i garaż w domu jednorodzinnym, a za dnia parkuje pod biurem to jak najbardziej się nadaje

To wielka (szeroka) bambaryła, gdzie przez 6 miesięcy w roku w ogóle nie ma trakcji, ale można tym jeździć
@3Djdjfjw482 patrząc jaka ta dzielnica jest zawalona Pato deweloperka że co osiedle to każde inaczej paskudnie wyglada bo każdy deweloper miał inny pomysł na wygląd architektury. Taka najbardziej Globo homo dzielnica będąc w Wawie wiele dzielnic przypominało mi nasz ruczaj i tak go ochrzciłem
dlaczego Ruczaj jest symulatorem Warszawy?


@3Djdjfjw482: bo należy go zbombardować i zbudować na nowo - jak Warszawę

Jeden gimbus mi foto robił jak stałem na światłach


@Lardor: bo Trabantów jest mniej niż Challengerów, ale może sobie kupię takiego Challengera i wtedy pojadę na Ruczaj
@Lardor: to jaka dzielnica w Krk jest według Ciebie najlepsza? Nie twierdzę, że ten Ruczaj jest ok, ale w większości miejsc jest podobnie. Taki zorganizowany Wilanów w Warszawie ci się podoba? Na 100% o wiele lepiej wygląda niż krakowski Ruczaj, ale mi osobiście ten brak różnorodności trochę tam przeszkadza (mega blokowisko kopiuj wklej).
@3Djdjfjw482 zdecydowanie wolę Nowa Hutę. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne wychodzisz z bloku masz od razu park a nie Globo homo betonoze i sporo miejsc parkingowych w tym za darmo! Huta ma swój klimat i styl a nie Eldorado Pato deweloperów gdzie każde osiedle wygląda inaczej i się do paskudnie komponuje plus łąki nowohuckie no coś pięknego chyba ostatnia dzielnica Krakowa w której bym mógł żyć.