Wpis z mikrobloga

@Lemmonix już się spłakał w oddzielnym wpisie, że usunąłem jego komentarz więc pozwoliłem sobie mu wytłumaczyć to, czego nie zrozumiał. Mianowicie:

Krytyka dumpingowania cen i straszenie że za chwilę będzie drożej było skądinąd słuszne, ale należało z tym poczekać do poniedziałku. To że ludzie rzucą się na paliwo było raczej do przewidzenia, że może go zacząć brakować w sumie też. Rzecz w tym, że braki przypadły w przededniu "wielkiego" marszu. Tyle. ¯\(ツ)/¯
L3stko - @Lemmonix już się spłakał w oddzielnym wpisie, że usunąłem jego komentarz wi...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-30 o 19.21.54

Pobierz
@L3stko: A to nie dlatego, że Czesi, Słowacy i Niemcy przyjeżdżają tankować ile wlezie, a wcześniej tego nie robili? Dodatkowo chyba co mądrzejsi zdają sobie sprawę z przedwyborczych obniżek, także kto ma jakikolwiek baniak to tankuje.
@zbaszynek: ale przecież ja nic innego nie napisałem. Jasne że to przedwyborczy chwyt a po 15-tym ceny wystrzelą. Chodzi o to, że z ogłaszaniem tego trzeba było poczekać do poniedziałku. Moim zdaniem te braki nie będą bez wpływu na jutrzejszą frekwencję. Nie zdziwię się jak będą jeszcze jakieś cyrki na kolei.