Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

to jakiś pedofilski coseplay?


@DrGreen_2 pedofilia z prawnego punktu widzenia (PL) jest wtedy, gdy jedna osoba ma poniżej 15 lat, a druga nie. Z kolei ogólna definicja mówi o osobie, która nie jest dojrzała płciowo. Poza tym patrz picrel, zgodnie z wiedzą naukową pociąg do cech dziecięcych u kobiet jest powszechny i uzasadniony ewolucyjnie. Jeśli dwie osoby nie popełniają przestępstwa i wyrażają na to zgodę to niech się bawią jak chcą. A
swietyspokoj - > to jakiś pedofilski coseplay?

@DrGreen2 pedofilia z prawnego punktu...

źródło: temp_file9074965604741768076

Pobierz
  • Odpowiedz
@karix98 faceci: lubię sok pomarańczowy i nie cierpię jabłkowego
Też faceci: lubię sok jabłkowy i nie cierpię pomarańczowego

Mam nadzieję, że ogarniesz analogię
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: pociąg do młodych dziewcząt spada wraz ze wzrostem Twoich lat i posiadania potomstwa w szczególności córki. Zauważ również, ze dziewczę na zdjęciu jest przebrane za niemowlaka co jest perwersyjnym zboczeniem, jeżeli Ciebie to podnieca to posiadasz po prostu dziwny fetysz.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2 no widzę to zwłaszcza na plaży/basenie jak idą jakieś młode dupy i siedzi jakiś starszy Józek i wodzi wzrokiem xD Niezły cope. A co do tej perwery - ja widzę głównie młodą zdrową dupę, te detale pewnie kogoś tam kręcą, mnie nie. Co nie zmienia faktu, że często ludzi pociągają rzeczy, które są zakazane albo kojarzą się z czymś zakazanym. Niech każdy robi co chce, ale pedofile to wora, a wór
  • Odpowiedz