Wpis z mikrobloga

@Deska_o0 xD jest kilku ale ten jest najśmieszniejszy' xD a wiesz że on regularnie spermi do mirabelek? xD widziałem że do arinkao, kleboldswaifu linor88 i kilku innych. Z całym szacunkiem do pani kleboldswaifu ale spermie nie do prostytutki to już xD
@Itslilianka: ja to zaczynam mieć moralniaka, że się z niego śmiałem, on chyba naprawdę wierzy w brednie które pisze, a to jest już raczej etap w którym przydałby się ośrodek zamknięty i terapia
@Itslilianka: Ten zjeb to jest moja ulubiona postac humorystyczna na wykopie. On udaje chada i chce wszystkim dawać rady, wypisuje jakieś rzeczy w stylu "jak poznać że podobasz sie dziewczynie" i pisze jakieś najbardziej generyczne pierdoły rodem z bravo xD a każdy kto ma powodzenie w sekunde widzi pozera. Mimo to on nadal w to brnie xD W uniwersum tej postaci jest więcej humorystycznych motywów, np. nienawiśc do ludzi z IT.
@zielonzielon: Ja #!$%@? jaki wysryw. Taki stek bzdur niemajacych pokrycia w rzeczywistosci mogl napisac tylko przegryw z zielona zaba w awatarze ktory wszedzie widzi przegrywow bo sam nim jest.

Gdybys mial JAKIEKOLWIEK pojecie o kobietach to bys wiedzial ze te sygnaly jakie kobiety wysylaja facetom na ktorych leca to klucz do sukcesu z kobietami. No ale skoro Ty ich nie dostajesz to zakladasz ze nikt ich nie dostaje. Masakra.
@Deska_o0: Ja po 2021 kiedy zawalilo mi sie moje zycie to przyznaje ze sprlo mi leb. Normalny po tym nie jestem. To trauma ktora mna wstrzasnela i przestawila mi nieco pod kopula. Ale nie na tyle zeby byc mitomanem. A teraz Ci to udowodnie skup sie:

Czy gdybym byl mitomanem pisalbym ze pracuje za minimalna, nie mam samochodu i wynajmuje pokoj w mieszkaniu wspoldzielonym? A tak wyglada moje zycie, pisze o
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Itslilianka: Nie wiem #!$%@? w jakim Lidlu. Chyba ze masz 60h tygodniowo zrobione ale to jak 1.5 etatu. Ja tak pracowalem kiedys dwa miesiace a jeszcze wczesniej trzy miesiace to mi na psyche siadlo strasznie. Co Ty myslisz? Ze ja jestem robotem #!$%@??

Tylko praca i zero zycia jakiegokolwiek to po co w PL siedziec? Lepiej wyjechac i w NL siedziec niz tylko i wylacznie pracowac w PL.
@Itslilianka: Ja nie ma #!$%@? psychy na emigracje? Chlopie ja siedzielem w UK jak jeszcze byla w Unii a innym razem w NL i sobie tez tam pracowalem. Wiem co i jak a Ty mi mowisz ze ja nie mam psychy?

Kraj bedzie bezpieczniejszy beze mnie? NIekoniecznie. Ale jednego przystojniaka mniej bedzie. Wiecej kobiet dla Was. Ty chcesz abym wyjechal. I przegrywy tez tego chca.