Wpis z mikrobloga

Czy gdybym byl mitomanem pisalbym ze pracuje za minimalna, nie mam samochodu i wynajmuje pokoj w mieszkaniu wspoldzielonym? A tak wyglada moje zycie, pisze o tym i tego nie ukrywam.


@pieczony_szczur_z_ogniska: oczywiście, przecież to robisz xD
Pomysł nad terapia bo jest ci ewidentnie potrzebna, jak coś załóż zbiórkę to coś dorzucę bo mam moralniaka że się z ciebie śmiałem
@Deska_o0: Powiedz mi jaka terapia mnie cofnie ponowie do lat 2016-2020 gdzie spelnialem sie emocjonalnie, seksualnie, towarzysko, zawodowo, finansowo i mieszkaniowo?

Jaka terapia pozwoli mi znowu uczestniczyc w bance bitcoin z 2017 i prawie kupic mieszkanie za gotowke?
Znowu pozwoli mi znowu miec wlasna firme i zarabiac 100k rocznie z czego polowe moglbym zaoszczedzic?
Znowu miec mnostwo znajomych dzieki pracy jaka wykonywalem?
Znowu miec powodzenie ktore uwazane jest przez wiekszosc wykopowiczow
@Deska_o0: Strac w ciagu roku swoje cale powodzenie u kobiet jakie miales, mozliwosc spelniania sie seksualnie, swoje najwspanialsze hobby, wszystkich znajomych, swoja firme co wyciagala 100k, wszystkie oszczednosci i przeprowadz sie na pokoj w mieszkaniu wspoldzielonym i pracuj za minimalna bez perspektyw wiadzac ze nigdy nie odzyskasz zadnej z tych rzeczy to zobaczymy czy Ci sie nie poprzestawia w glowie.
@pieczony_szczur_z_ogniska: przecież ty w dalszym ciągu dajesz kolejne potwierdzenia że jak nikt potrzebujesz terapii i to zdecydowanie jak najszybciej zanim zrobisz krzywdę sobie albo co gorsza jakiejś innej osobie.

Powiedz mi jaka terapia mnie cofnie ponowie do lat 2016-2020 gdzie spelnialem sie emocjonalnie, seksualnie, towarzysko, zawodowo, finansowo i mieszkaniowo?


@pieczony_szczur_z_ogniska: żadna cię nie cofnie w czasie, nie tak działa czas, ale każda jedna pomoże pogodzić się z tym że czas