Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: nic mi się nie pomyliło, zachowujesz się jak książkowy przykład przegrywa więc tak cię określam, chyba że uważasz wysyłanie takich wiadomości losowym osobom za normalne, ale wtedy pomysł o jakiejś terapii czy zakładzie, do tego twoje urojenia kompletnie nic nie zmieniają ¯\(ツ)/¯
@Deska_o0: Ja wiem ze dla przecietnego faceta ktory przez cale zycie zaliczy kilka kobiet taka liczba budzi podziw a dla tych co maja problem chociazby z jedna ta liczba wydaje sie byc totalnie niemozliwa ale tym bardziej mnie to napawa duma ze mialem kiedys takie branie ze mi ludzie nie wierza. Oj schlebiasz mi w tym momencie ()
@pieczony_szczur_z_ogniska: chłopie ty serio nadajesz się do leczenia, wymyślasz sobie jakąś niezbyt dużą liczbę, a kiedy ja odnosząc się do tego jak toksyczny jesteś wyśmiewam ją ty niezrażony urządzasz festiwal samogwałtu i rozpisujesz jakieś dalsze fantazje xD
@Itslilianka: Normalna panienka. Wysylamy sobie nudesy, mowimy ze sie kochamy, piszemy, gadamy. Zaden to podszywaniec gwarantuje Ci to. To ze Ciebie tak wyrolowali kilka razy to nie znaczy ze zawsze tak jest.

Zreszta #!$%@? sam podobno masz laske 19 lat majac 30 lat i ja Ci wierze i sie nie wysmiewam wiec tym bardziej jestem zdziwony ze Ty to robisz. Nieladnie.
nie jestes dla mnie partnerem do dyskusji.


@pieczony_szczur_z_ogniska: wiem ale mógłbyś docenić że schylam się do takiego przegrywa i pozabawiać mnie jeszcze swoimi historiami o "hurtowym ruchaniu" w ilości 25, czy byciu super przystojnym i wklejaniu ankiety dla przegrywow na potwierdzenie xD
Może teraz coś o statusie materialnym? Na tym polu pewnie też masz same "wybitne sukcesy"
@Itslilianka zabawny jest, masz więcej takich?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.