Wpis z mikrobloga

#hotelparadise pozdrawiam z wakacji, dostałem maila od koleżanki z pracy która sprawdziła mi konto IG Łucji i posiada praktycznie niemal 100% prawdziwych followersów.
Z pozdrowieniami dla szamboliny, która zapewne będzie przywrócona bo ptaszki ćwierkają że produkcja jej szczerze nienawidzi i rzyga jej postacią - to może być taki sam potwór jak Sroch i Grycanka.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@masus: no masz 98,8% spoko obserwatorów i pozostałych którzy mogą być fejkami albo świeżo otwartymi kontami IG - to bardzo dobry wynik
  • Odpowiedz
@kipman1: ja jestem na IG jednym z tych fejków, które obserwują Łucję. Teraz nie wiem czy to dobrze, bo jakby gdzieś tam, nie chciałabym jej ucinać tym zasięgów.
  • Odpowiedz
@kipman1: ja od starego dzisiaj polubiłam profil Lusi (sama nie posiadam) on też tam zbytnio się nie udziela na ig - żeby nie było że on fejk xD
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: dokładnie, chłop coś napisze bez pokrycia, a inni już to podają dalej (nie twierdzę że Łucja ma fejk obserwatorów, ale ten wpis nie dowodzi niczego). Tak samo z rzekomą czarna lista na którą trafił Roch po 1 tygodniu hotelu xD
  • Odpowiedz
@mari41 legitność obserwujących można "sprawdzic" poprzez ich zaangażowanie, czyli statystyki. Na social blade można zobaczyć np. Przyrosty, i jeśli ma jakieś duże skoki jednego dnia to może być to podejrzane. Ale nie wiem czy ma nie sprawdzalam. Kolejny miernik to nieproporcjonalnie mało lików i komentarzy. Tak na oko mogłaby miec ciut więcej lików pod zdjęciami, ale to są jeszcze nowe konta, a ona też jakoś nie jest specjalnie regularna.
  • Odpowiedz