Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewusx: poznanie kogoś jak jest się w dołku to częsty motyw z tego co zauważyłem tylko niektórzy tutaj są od lat w nim i nie mogą poznać jednak ta twoja łaska zajebista. Tytuł trochę na siłę, ale co kto lubi, najważniejsze, że robisz sukcesy i będą kolejne.

Chłopaki chyba będą musieli iść w kulturystykę. Przynajmniej wiem po sobie i parę innych takich spotkałem, że nic im nie sprawia radość włącznie
  • Odpowiedz
@Lewusx: tak pytam, ja przy zejściu z samego teścia mam kiepskie samopoczucie przez pierwsze tygodnie zawsze a co mówić całe zestawy, które się przyjmuje przed zawodami
  • Odpowiedz
@Lewusx: mi nie idzie wyciskanie na klacie a mam niebawem debiuty w trójboju i mam ochotę to wszystko wpizde rzucić, dosłownie jest regres w ciągu 3 ostatnich tygodni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lewusx:

zaliczyłem przeprowadzkę, potem kolejne problemy natury psychicznej

Przegrywanie życia według ludzi sukcesu tak wygląda. To co opisujesz, to zupełnie pospolite problemy, które ma każdy niemal na jakimś etapie życia, tylko może nie każdy chodzi na jakąkolwiek terapię.
  • Odpowiedz
@Lewusx: psycha i odejście różowej spowodował tren, nie pamiętasz jak pisałeś że bywałes agresywny po wbijaniu?

opowiadasz jak bardzo byłem w depresji ale robiles to na wlasne zyczenie wchodzac na bombe z 2g środków
  • Odpowiedz