Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że w całej ten akcji z #gonciarz wykopki zapomniały o jednej rzeczy - jeśli ktoś jest uzależniony od #narkotyki czy #alkohol to zrobi wszystko, żeby to dostać. Z gałą za krzyształ włącznie.

Nie jestem za żadną ze stron. Tylko to nie tak, że gigachad ruchał sobie tłiterowe julki ile wlezie. Gonciarz, świadomie lub nie, wybierał sobie laski, którymi bardzo łatwo manipulować ze względu na ich uzależnienie. Takie nasłabsze sztuki w stadzie.
  • 7
  • Odpowiedz
@groman43: ktos tu fajnie napisał: kobieta nigdy nie jest winna, zawsze jest zmanipulowana, uzalezniona, pod wplywem albo ma autyzm.

Te argumenty można latwo odbić dokładnie w drugą stronę. Typiary wykorzystywały biednego uzależnionego chłopa dla swoich cpunskich korzyści. Bo chyba nikt nie powie ze KG nie jest uzależniony.
  • Odpowiedz
  • 1
@peetee: A czy ja bronię kogoś lub mówię, że laski nie były same sobie winne? Jedyne na co zwracam uwagę, to fakt że Gonciarz nie jest takim kozakiem i bogiem, za jakiego wykopki go uznają od wczoraj.
  • Odpowiedz
A czy ja bronię kogoś lub mówię, że laski nie były same sobie winne?


@groman43: następny który nie wie co sam pisze. Bronisz. Sam to napisałeś

jeśli ktoś jest uzależniony od #narkotyki czy #alkohol to zrobi wszystko, żeby to dostać. Z gałą za krzyształ włącznie.


wniosek logiczny to że to nie jest ich wina.
  • Odpowiedz
@groman43: wez zmien plcie i zobacz jak to wtedy absurdalnie wyglada: celebrytka zapraszajaca mlodych chlopakow na seks i dajaca im narkotyki to byloby tez wykorzystanie biednych, slabych chlopcow?
  • Odpowiedz