Wpis z mikrobloga

@Archaniol_bo_rzyga_bryje: XDDDDD @dzobson Jakiś budżet czy coś? Z doświadczenia polecam Hyundaia Getz, mieliśmy od nowości przez 12 lat w rodzinie (polift, benzynka 1.1), przez cały ten czas tylko jedna (!) usterka, którą był zjarany alternator + gnijące tylne nadkola, a poza tym auto niezajebywalne. A z wymienionych przez ciebie to Fiesta mk3 to jest uberstaroć, który prawdobodobnie nie będzie już miał 3/4 karoserii, bo została zeżarta przez rdzę, Polo IV poliftowe
  • 0
Myślę do 4k. Fieste mam upatrzoną, w ogłoszeniu gość deklaruje, że buda jest w super stanie, zdjęcia podłogi nawet wrzucił i jest chętny wysłać więcej zdjęć zarówno podłogi jak i silnika co mnie przekonuje.
@dzobson: Miałem przez 2 lata Fiestę mk4 2000r 1.25 silnik. Zawsze odpaliła i dojechała gdzie trzeba, ale jak to przy takim starym i tandetnym samochodzie, trzeba było niemal każdego miesiąca coś wymienić. Łożyska zmieniałem ze 3-4 razy, elektrozawór nagrzewnicy 2 razy, czujnik prędkości skrzyni biegów też ze 2 razy. Przy tym ostatnim to miałem niezłe combo jak się sypnął ten czujnik i miałem walnięty rozrusznik. Przy uszkodzonym czujniku samochód często gasł