Wpis z mikrobloga

Mam starą zapasową kartę w Play. Co kilka miesięcy ją doładowuję, ale ostatnio zapomniałem, przypomniałem sobie o tym dzisiaj i doładowałem ją na kwotę 30 zł. Problem w tym, że minęła już godzina, na ten zapasowy telefon przyszedł sms o transakcji, ale wciąż w aplikacji Play24 stan konta się nie zwiększył, oraz w dalszym ciągu, numer ten jest zablokowany (nie da się do niego dodzwonić, ani wykonywać połączeń). Co jest? Kiedy numer zostanie odblokowany?

#play #telefony #p4 #play24
  • 5
@noipmezc: To jakim prawem dało się doładować ten numer w ich własnej aplikacji? Dlaczego transakcja została zaakceptowana i na ten rzekomo zablokowany numer przyszedł sms z jej potwierdzeniem?
@play_polska: Pieniądze wróciły na konto bankowe (numer nie został finalnie doładowany) i teraz występuje błąd podczas próby doładowania tego numeru. Chyba został całkiem zablokowany i już nie można go doładować. Czy jest jakaś możliwość, aby go ponownie aktywować, czy już muszę się pogodzić z jego utratą? Od zablokowania nie minął raczej na pewno miesiąc.