Wpis z mikrobloga

Sprawy Gargamela i Gonciarza pokazują, że kobiety zachowują się w podobny sposób jeśli chodzi o zmywanie z siebie odpowiedzialności. Gdy jesteś rozpustnicą z daddy issues i szukasz kogoś kto Cię poniży i opluje, nikt nie ma prawa oceniać Twojego zachowania. Dopiero po latach pojawiają się nagrania i pretensje. Kobiety używają takiego obracania kota ogonem w znacznie większej ilości przypadków. Np. podczas spraw rozwodowych albo gdy przychodzi wojna. Wtedy z kobiet niezależnych stojących na równi z mężczyznami stają się jednostkami na poziomie dziecka, niezdolnymi do walki. Kolejnym przykładem może być walka o prawo do aborcji... na koszt podatnika i z pełną decyzyjnością kobiet przy zerowej decyzyjności mężczyzn i oczywiście podtrzymaniu obowiązków alimentacyjnych. Kolejnymi przykładami mogły by być wiek emerytalny i limit ciężarów, ale to klasyki, które każdy zna. Kobiety to najczęściej bardzo wyrachowane istoty, które skrzętnie wykorzystują przewagę biologiczną w postaci szachowania cipą oraz robienia z siebie ofiar do uzyskania korzyści. Warto również zauważyć skalę zjawiska solidarności jajników, które powoduje bezrefleksyjne bronienie jednej ze stron ze względu na płeć. Odpowiedzialność przerzucana jest wyłącznie na mężczyzn, ale nadal istnieje przekonanie o swojej pełnej wartości w kontekście decyzyjności społecznej etc.
#gargamel #gonciarz #afera #logikarozowychpaskow #blackpill #p0lka
  • 16
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: No potwierdza się, przynajmniej w części to co głosi ten cały redpill czy tam blackpill - ja nigdy nie wiem, który co głosi ale wiadomo o co chodzi.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: tylko jak z tym walczyc? A nawet nie walczyc tylko sie bronic? Feministki i lewica twierdza, ze toksyczna kobiecosc nie istnieje, a to oni maja wiekszosc w sejmie, w UE i korporacje to tez popieraja. Jestesmy straceni. Umrzemy z przepracowania oskarzeni na koniec o gwalt chociaz nigdy za reke nie trzymalismy :(
  • Odpowiedz
  • 3
@typowyWykopekMizogin nie sypiać z pierwszymi lepszymi alternatywkami tylko podpisywać na tego rodzaju zabawy papiery zabezpieczające przed przypsem. Jak będąc osobą publiczną można takie nagrania wysyłać jak ten Gonciarz albo myśleć, że taka gówniara Cię nie nagra i nie zrobi przypału XD i to jeszcze taki niby intelektualista Gargamel. Zwykła pycha ich zgubiła, poczuli się niezniszczalni i myśleli, że mogą robić co chcą bez konsekwencji. A te gówniary nie są bez winy, ale
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: A widzisz jak ja napisałem, że te obecne afery z influencerami to nic innego jak skok pod publikę dla zasięgów to mnie zjadły wkupili bo przecież plucie itd. Nie jest normalne. Oczywiście nie jest, ale większość z tych dziewczyn nie miała wtedy z tym problemu tylko dopiero się teraz obudziły jak można podpiąć się pod aferę stuu. Akurat przy gargamelu gdzie ta typiara kręciła gołą dupą w klubie jestem jak
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj bardzo dobrze ze o tym mówią, przypominam tylko ze gonciarz uchodizl za wzór feministy a swoje życie sprzedawał jako "biegam codziennie po nowym Jorku, zdrowa dieta keto" a w rzeczywistości to może być zwykły ćpun xD ludzie go podziwiali, a raczej nie ma za co
  • Odpowiedz
  • 0
@czescmampytanie nie wiem z czego się śmiejesz xd Rammstein tak robił.

@Shatter ja nie bronię Gonciarza ani Gargamela i się cieszę, że się poślizgnęli i upadli na głupi ryj xD Po prostu wkurza mnie, że cała wina jest wyłącznie przerzucana na mężczyzn.
  • Odpowiedz
Kolejnym przykładem może być walka o prawo do aborcji... na koszt podatnika i z pełną decyzyjnością kobiet przy zerowej decyzyjności mężczyzn i oczywiście podtrzymaniu obowiązków alimentacyjnych.


@swiety_spokoj: Żeby później mi ktoś nie zarzucił bo teraz wszystko wszystkim trzeba tłumaczyć dosłownie. Uważam, że prawa kobiet są ważne, a to co zrobiony im odnośnie aborcji to świństwo. Ale prawda jest taka, że w ogromnym skrócie pokrzyczały, pokrzyczały zrobiły sobie kilka zdjęć na insta,
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Tutaj największy problem jest przede wszystkim taki, że na skrzyżowaniu możesz pojechać zawsze lewo lub prawo nigdy środkiem analogicznie. Nie można kreować kobiet na bardziej dojrzałe, mądrzejsze i tak dalej w momencie kiedy jednocześnie zdejmuje się z nich automatycznie całą winę i robi z nich wręcz osoby godne ubezwłasnowolnienia przez lekarza.
  • Odpowiedz