Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Wszysycy nas tak straszą, że jeszcze zobaczymy co zrobi Łucja, ale aktualnie po tym jak oni ją traktują i jaką ona zachowuje w tym klasę i spokoj to wydaje mi się pół-świętą. Nie wiem, co miałaby zrobić, żeby tak nas oburzyło:
-obgadać kogoś -cała reszta wiecznie obgaduje
-wyrzucić ulubieńca grupy-Jacek już to zrobił
-rozbić ulubiona parę-Oliwia już to zrobiła
-wyrzucic parę Rocha-Kori/Oliwia i Justyna samobójem już to w sumie zrobiły
-być chamska i niekulturalna -Roch ma
w tym profesurę
Pozostają rzeczy takie typowo obrzydliwe jak pijana wymiotuje na kogoś albo sika do basenu, ale to ciężko mi w to uwierzyć
Kolejna rzecz to już takie rzeczy podpadające pod kodeks karny jak pobicie kogoś, ale raz że nie wierzę a dwa, że gdyby do czegoś takiego doszło to już by były przecieki.
Moim zdaniem małe szanse, że coś nas oburzy, po tej grupie i jej zachowaniu jesteśmy zahartowani
  • 10
@Anmarbubu: ja obstawiam że jeśli Lucy przetrwa to rajskie to sparuje się później z nowym chłopakiem i to będzie dla nich dowodem na jej nieszczerość i grę bo tak bardzo zachwalała swoją relację z Pawłem.
Tylko jeśli taka sytuacja miałaby miejsce to dla mnie po tym co Paweł odstawił mówiąc w międzyczasie że wybierze tori zachowanie Lucy będzie w pełni usprawiedliwione a nawet pożądane.
@Rysiek_z_klonu: wątpię żeby Lucy poszła na całość w hotelu ale kto wie.
Kurde, narobiłam sobie nadziei że nowy uczestnik może się okazać jedynym w tym sezonie facetem z jajami który nie da sobie narzucić narracji grupy i sparuje się z Łucją licząc się z tym że w parze z nią będzie na wylocie. Wątpię żeby tak się stało ale gdyby to chłop wizerunkowo wygrałby wszystko i byłby gitem sezonu.
@Anmarbubu: a ja myślę że kompletnie nic się nie stanie. Łucja rzeczywiście ma dość wyniosła manierę, widać po jej wypowiedziach, tonie głosu. Takim miernotom jakie spotkała w programie pewnie to bardzo przeszkadzało, od początku stwierdzili że się wywyższa i traktuje ich z góry. Kompletnie nie są w stanie zrozumieć, że ona taka jest i robi to nieświadomie. Notonlyjad równiez ma specyficzny styl bycia, ale bardziej robota (scena gdy przyszla do Tori