Wpis z mikrobloga

@jendriu no np. ktoś wyżej napisał, że wie, że to wymyślone, ale i tak lubi czytać. Mam kolegę mitomana. Każdy wie, że jego historie są zmyślone, ale każdy z nas uwielbia ich słuchać.
@WielkiNos no jasne, to wcale nie jest tak, że postujecie ten syf, żeby czytać tyrady pelikanów na temat #!$%@? p0lek co im się już od dobrobytu w dupach poprzewracało. Karmicie się jakimś dziwnym zakrzywionym obrazem świata w swoim kółku wzajemnej adoracji. To jest po prostu głupie xD

Miłego dotykania się z innymi przegrywami po jajkach do wymyślonych historii ( ͡º ͜ʖ͡º)
@OddajButa123

Z wszytskich rozmów na messengerze ktore nigdy sie nie wydarzyly, ta nie wydarzyla sie najbardziej


Nie no, bywały gorsze i jeszcze mniej prawdopodobne wysrywy z anonimowych xD.
@WielkiNos: fake czy nie, mi się zdarzały takie sytuacje. Kiedyś koleś co z nim na angielski na studiach chodziłem chciał żebym mu wysłał screeny WSZYSTKICH zadań jakie były na platformie (było ich spokojnie 500+). Angielski online i trzeba było systematycznie wypełniać te ćwiczenia, ja to zrobiłem w weekend od razu żeby mieć z głowy, chłop pisał na dwa dni przed zamknięciem platformy. Zapytałem go czy oczekuje ode mnie że poświęcę kilka
Z wszytskich rozmów na messengerze ktore nigdy sie nie wydarzyly, ta nie wydarzyla sie najbardziej


@OddajButa123: latało to po reddicie wczoraj, dzisiaj dotarło na wykop, jutro będzie na kwejku czy innym jeb z dzidy pewnie
@WielkiNos anon nie martw sie, kiedys rzeczywiście bedziesz mogl dopiec jakies dziewczynie za wszystkie zle rzeczy, ktore kobiety w twoim zyciu ci wyrzadzily, ale teraz sie otrzasnij
@jendriu ej ale ja jestem kobietą i w dodatku nie przegrywem. Nikogo nie będę dotykać po częściach intymnych, bo mam swoją rodzinę i chłopa. Potrafię oddzielić real od życia internetowego. Ten zakrzywiony obraz świata występuje tylko na wykopie.

@Krzakol kobiety są wspaniałe i bardzo mi w życiu pomogły.
Potrafię oddzielić real od życia internetowego.


@WielkiNos: Ty potrafisz, ale inni nie i wierzą w każdą bzdurę, nawet fejkową rozmowę, która potwierdza im, jakie to baby są złe i niedobre. Już i tak jest tutaj mnóstwo nienawiści w stronę kobiet, a Ty to jeszcze nakręcasz swoimi wpisami - w rzeczywistości nie jesteś różowym paskiem, prawda?