Wpis z mikrobloga

#nwo

Obliczanie indywidualnego zużycia CO2 na podstawie danych z karty już nie jest kolejną teoria spiskowa. Teraz tylko czekać aż wprowadza limity.

What a wonderful world.

Co ciekawe zakładając że mam średnia zużycie takie jak inni to żeby zrównoważyć zużycie CO2 wszystkich ludzi to trzebaby posadzic tyle drzew że zabraknie miejsca na kontynentach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bnkpl - #nwo 

Obliczanie indywidualnego zużycia CO2 na podstawie danych z karty już ...

źródło: 1000004663

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciekawe czy w tych bankach pracują zdalnie (to by ograniczyło CO2). Hipokryci.


@mk321: ale to maja robić klienci a nie banki. Tych systemów się używa, żeby klinet mogł podjac decyzję, nic wiecej.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy Santander policzył ślad węglowy swojej infrastruktury IT, bo ona rocznie potrafi emitować więcej CO2 niż flota samolotów długodystansowych


@FuckYouTony: i co te wyliczenia mu dadzą? tu nie chodzi o to, żeby bank miał mniejszy slad, tylko tylko, żeby klient mógł decydować.
  • Odpowiedz
@Bnkpl: #!$%@?. bank przeciez nie dostaje info jakie produkty kupiłes. tylko ile zapłaciłeś i w jakim punkcie. wiec jak se kupisz na orlenie hot-doga i czteropak harnolda to bank tylko zobaczy ze wydałes 50zł na orlenie - to co policzy ci co2 za 8litrów paliwa?
  • Odpowiedz
żeby klinet mogł podjac decyzję, nic wiecej.


@Anakee: ja bym wolał móc podjąć decyzję i wybrać bank, który emituje mniej CO2, bo jego pracownicy pracują zdalnie.
  • Odpowiedz
@lunga: na podstawie lokalizacji xD

Że jak siedzę w szałasie w USA to więcej?

Czy jak jechałem całą noc pociągiem to więcej?
  • Odpowiedz
  • 0
@w9rT_wv_bIAn37l: teraz zaczęli liczyć, przecież to jeden z bardziej popularnych banków a więc to nie jest tak że tylko u nich to będzie tylko idę o zakład że lada chwila wszedzie
  • Odpowiedz
@Bnkpl: No i co z tego, że popularny. Gdyby im słupki zaczęły spadać, to szybko by przestali, ale widocznie wiedzę że klientom to nie przeszkadza. Jeśli w moim banku coś takiego wprowadzą, to z dnia na dzień się zwijam.
  • Odpowiedz